2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları


2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

2020 yılının bitmesine sayılı günler kala, burçlar hakkında merak edilen birçok konu araştırılmaya başlandı bile. Yeni bir yılın sağlık, mutluluk, aşk ve parayı da beraberinde getirmesi herkesin en büyük umudu. 2021 Burç Yorumları Neler? Fala inanma falsız da kalma derler. Günlük burç falımı okumasam da astrolojiye inanırım. Merak edenler için hazırlanan bu yazıda her burç için yeni yılda hangi sürprizlerin saklı olduğunu hep beraber görelim istedim. 2021’de Burçları Neler Bekliyor? Gelin bir göz atalım.

 

Koç Burcunu (21 Mart-20 Nisan) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Koç burcu 2021’de başarılı işlere imza atacak burçlardan. Parasal anlamda bu yıl sorun yaşamayacaklar. Koç burcu insanları müsriflik etmedikleri sürece bu yılı keyifli geçirebilecekler. Yıl sonuna doğru istikrarlı davranan Koçlar bunun meyvelerini de toplamaya başlayacaklar. Sosyal projeler Koçların bu yıl yoğun olarak içinde yer alacakları konular. Aşk hayatı bakımından bu yılı daha gerçekçi geçirecekler. Koç burcu insanları bu yıl hayatlarında radikal kararlar alabilecekleri geçiş dönemleriyle daha fazla karşılaşacaklar. Koçlar bu yılı yaşamlarını yeniden şekillendirdikleri bir yıl olarak düşünebilirler. Zaman zaman duygusal çalkantılar ve stres yaşasalar da Koç burcu insanları problemlerin üstesinden gelmeyi kolaylıkla başarabilecekler.

 

Boğa Burcunu (21 Nisan-20 Mayıs) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Boğa burçları için süregelen olumlu gelişmeler 2021’de de etkili olmaya devam edecek. Kariyer planlarında olumlu gelişmelerin yaşanması söz konusu olacağından bu yıl Boğalar için verimli bir yıl olacak. Boğa burçları bu yıl arkadaşlıklarında bazı elemelere gitmek durumunda kalabilir. Yıl ortasına doğru bazı karışık durumlar söz konusu olsa da kişisel gayretleri ile bu durumdan kolayca kurtulabilecekler. Boğalar bu yıl hem hızlı yaşayacaklar hem de sıra dışı işlere imza atacaklar. Çeşitli açılardan değişim yaşamak onlar için bu yıl kaçınılmaz gözükmekte. Mali anlamda sene içinde sıkıntılı süreçler söz konusu olabilir. Bu dönemlerde dikkatli bir yaklaşım içinde olmak en az zararla çıkmaya da yardımcı olacaktır.

 

2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

İkizler Burcunu (21 Mayıs-21 Haziran) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Bu yıl problem olarak gördüğü birçok konuyu geride bırakan bir İkizler burcu insanı söz konusu. Geçmiş meseleleri geride bırakıp ileriye dönük hamleler yapmak İkizler açısından yeni kapılar aralayacak. İkizler burcu bu yıl her zamankinden fazla çalışmaya önem verecek. Buna yönelik planlarını ise uygulayabilecek. Öğrenme becerilerini en üst seviyede geliştirecek olan İkizler burcu insanları kariyerlerinde de gelişme elde edecekler. Sevgi ile ilgili konularda bu yılı güven duygusu ile geçirebilecekler. Mali konularda olumlu birçok gelişme İkizler burcunu beklemekte. Ani bir aşkın yaşamına girmesi ile İkizler burcu yeni gelişmelere şahit olabilecek.

 

Yengeç Burcunu (22 Haziran- 22Temmuz) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Yengeç burcu 2021 yılını mali açıdan iyi durumda geçirecek burçlardan. Oldukça yoğun bir çalışma dönemi Yengeçleri beklerken, ekonomik yönden de başarılı gelişmeler söz konusu. Bu yıl Yengeçlerin iş yaşamında bireysel yol almayı tercih edecekleri bir sene olacak. Aşk yaşamı Yengeçler açısından bekleneni vermeyeceği için iş yaşamına odaklanmak da kaçınılmaz olacak. Yengeçler bu yıl yeni bir düzen arayışında olacaklar. Bu yeni düzende bitirilmiş bazı ilişkilerin tekrar denenmek istenmesi söz konusu olabilir. Bu durum tamamen Yengeçlerin tercihine bağlı olarak şekillenecek.

 

2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

Aslan Burcunu (22 Temmuz-22 Ağustos) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Aslan burcu bu yıl radikal bazı kararlara imza atacak burçlardan. 2021’de Aslanlar köklü ilişkilere de yelken açacağa benziyor. Ayrıca Aslan burçları bu yıl başarılı işlerle de adından söz ettirecek burçlar arasında. Mesleki başarılarını yoğun olarak gösterecek olan Aslan burcu aşk yaşamında da yeni arayışlar peşinde olabilir. 2021’de Aslanlar her zamankinden fazla enerjiye ihtiyaç duyacak.

 

Başak Burcunu (23 Ağustos-22 Eylül) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Başak burçları bu yıl içsel yolculuklarına devam edecekler. Ruhlarının her zamankinden fazla olgunlaşacağı bir yıl onları beklemekte. Sosyal yaşamlarındaki gelişmeler hayır işlerine ağırlık vermeleri doğrultusunda yeni bir boyut kazanacak. Bu yıl aşk konusunda da güzel bir döneme girecek olan Başak burçları için romantik bir dönemin başlangıcındalar demek doğru olacak. Kariyer planları Başaklar açısından bu yıl biraz sıkıntılı gibi görünmekte. Senenin ikinci yarısından sonra Başaklar için iş yaşamı biraz daha olumlu gelişmelere sahne olacak. Başak burçları için bu yıl sevgi ve merhamet duygularının yoğun yaşanacağı bir yıl olacak.

 

2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

Terazi Burcunu (23 Eylül-22 Ekim) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Teraziler için renkli bir hayat vaat eden 2021 yenilikleri de beraberinde getiriyor. Yeni gelişmelerin yanı sıra arkadaşlık ve dostlukların da öne çıkacağı bir yıl Terazileri bekliyor. Bu yıl onlar için aşk, evlilik gibi planların yapılabileceği bir yıl. Aile kurmak için seçilebilecek doğru zaman aralığı 2021 olarak Terazilere imkân yaratıyor. Birçok konuyu gidişatına bırakmak ve fazla sorun etmemek Terazilere sağlıklı kalmak açısından da fırsat yaratacak. İş yaşamında başarılar elde etmek bu burçlar için oldukça kolay olacak. Teraziler birçok konuda yaşamlarını bu yıl düzene koyabilecekler. Bu yılı bereketli geçirmek için önlerinde hiçbir engel olmayacak.

 

Akrep Burcunu (23 Ekim-21Kasım) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Akrep burçları bu yıl mali konularda sıkıntı yaşamayacak. 2021 yılında ön plana çıkacak olan Akrep burcu insanları birçok başarıya imza atacak. İkili ilişkilerinde daha sakin bir döneme giren Akrepler ılımlı ilişkilerden yana olacak. 2021 yılı onlar için güzel haberlerin olduğu, sevgi dolu bir yıl olarak gözükmekte. Uzun soluklu ilişkiler kurmak isteyen Akrepler için 2021 doğru bir zamanlama gibi görünüyor. Akrep burçları bu yıl kariyerlerinde büyük gelişmeler yaşayacak. Tüm bu olumlu şartları sürdürmek de yine Akrep insanının tercihleri doğrultusunda mümkün olacağından birçok Akrep insanının doğru tercihler yapmaya dikkat etmesi gerekecek.

 

2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

Yay Burcunu (23 Kasım-22 Aralık) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Heyecanlı bir yıl yaşamak için ideal zaman 2021 yılı olarak Yay burcunu beklemekte. Yay burçları bu yıl her zamankinden fazla kendilerine dönük olarak yatırım yapabilecekler. Kişisel gelişimleri konusunda birçok fırsat yakalayacak olan Yayların verimli bir yıl geçirmesi ise kaçınılmaz gibi duruyor. Evliliklerinde ya da birlikteliklerinde bu burçları olumlu ve mutluluk verici birçok gelişme beklemekte. Bu yıl Yaylar için âşık olmanın da tam zamanı. Hedeflerinden sapmadığı sürece Yay burçları için iş yaşamında da olumlu gelişmeler söz konusu. Kafa karışıklıklarına yer vermeyerek ileri doğru hareket ettikleri sürece başarılı işlere imza atmaları çok mümkün görünmekte. Mali açıdan bazı sıkıntılar söz konusu olsa da sabır göstererek bu sorunlar da aşılabilir.

 

Oğlak Burcunu (22 Aralık-20 Ocak) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Oğlaklar için bu yıl biraz daha kontrol edilebilir durumlara sahne olacak. Bu yıl Oğlaklar için hayatlarını etkileyecek yeni kararlar almak ve bunları uygulamak gerekecek. Karar alma aşamasında ise enine boyuna düşünmek işlerinin daha doğru bir biçimde sonuçlanmasına imkân yaratacak. Finansal açıdan Oğlakları şanslı bir yıl bekliyor. Ne yapmak istediği konusunda doğru kararlar verdiği sürece bu yıl Oğlak burçlarına birçok konuda şans getirecek gibi görünmekte. Oğlaklar arkadaşlık ilişkilerinde biraz daha temkinli olmaları halinde bir sorun yaşamayacaklardır. İkili ilişkilerde gerçekçi bir yaklaşım sergilemek doğru tercih yapmalarına olanak yaratacaktır.

 

2021’de Burçları Neler Bekliyor? İşte 12 Burç Ve 2021 Yorumları

Kova Burcunu (21 Ocak-19 Şubat) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Kova burcu yeni yıla güzel başlangıçlarla merhaba diyecek olan burçlar arasında. Bu burca ait en önemli konuların başında aşk ve sevgi gelecek gibi görünüyor. Evli olan kova burçları bu yıl bazı imtihanlara tabi olabilirler. Kontrollü bir yaklaşım bu burçların karşılarına çıkacak sorunlarda kolaylıkla çözüm üretmelerine imkân yaratacak. Kova burcu 2021 yılını sevgiye odaklanmış olarak geçirecek burçlardan. İş yaşamında ise birçok yeni ve güzel başlangıç Kovaları bekliyor olacak. Kova burcu öfkelendiğinde birçok şeyi değiştirmeye yönelen bir burç. Bu yıl da bazı değişim süreçleri kovaları beklemekte

 

Balık Burcunu (20 Şubat-20 Mart) 2021’de Neler Bekliyor?

 

Balıklar bu yıl her zamankinden daha özgür olacaklar. 2021 yılının Balıklar için başarıyı beraberinde getirmesi bu yılın en güzel sürprizlerinden biri. Birçok konuda harcadıkları çabanın olumlu geri dönüşleri Balıklar açısından sevindirici gelişmeler arasında. Mali açıdan da bir istikrarın oluşması Balık burcu insanlarını bu yıl oldukça rahatlatacak gibi görünüyor. Kariyer planlarındaki değişiklikler Balıkların tercihlerine göre şekilleneceğinden kişisel olarak neyi tercih edecekleri önemli hale gelecek. İş değişikliği ya da yaşam alanında yaşanacak bir değişiklik Balıklar açısından söz konusu olabilecek durumlar arasında. Yılın ilk ayları bu burçların yeni bir ilişkiye başlaması açısından verimli zaman dilimleri olarak öne çıkmakta.

 

2021 Burç Yorumları Neler? Sorusuna aranan yanıtlarda yeni yıla dair yaşanabilecek tüm gelişmeleri her yönüyle ele almaya çalıştım. Burçların iş, aşk ya da sosyal yaşamında yaşanabilecek yenilikler her burcun özelliklerine göre değerlendirilirken 2021’de Burçları Neler Bekliyor? Genel anlamda bize fikir verebilecek bilgilerle açıklamak istedim. Yeni yılın herkes için tüm güzel gelişmeleri beraberinde getirmesi ve bütün burçlar için de bu durumun geçerli olması bizim de ortak isteğimiz olacaktır. Sağlık, mutluluk ve bol kazançlı bir yılın tüm insanları kucaklaması dileğiyle…

Geçen yıl neler olmuş?

2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hoşgeldin 2020

Deli Kız Ve Ailesi Yeni Yıla Girdi

 10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. 2021 de 2020 gibi akla gelmedik şaşırtılarla karşılamasında bizi, yeter:)

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel şeyler yazılmış Boğa burcu için. Haydi inşallah. Güzel şeyler duymaya çok ihtiyacımız var. Kaleminize sağlık. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de Akrep Burcu yorumlarından memnun kaldım:)

   Sil
 3. Ben Oğlak'ım inşallah şanslı olur. Çünkü oldukça şanssız biriyim. Tamam kabul kendim de çok hata yaptım ama şanssız olduğum da bir gerçek. :( İnan bir filmi çok izlemek istersem kesin elektrik kesiliyor veya diziyse tekrar bölümü yayınlanıyor!

  YanıtlaSil
 4. Oğlak burcu olarak kısmetim ve şansım hep açık çok şükür. Fakat 30'a yaklaştıkça yani İkizler burcu olan yükselenime geçtiğimde nasıl ilerleyecek işler hiç bilmiyorum. Sanırım aşırı sanatsal ve bilge bir kadın olarak sosyalleşip daha çok tiyatro, sinema, kitap grupları tadında yaşayarak yaşlanırım. Sanatsal yanım daha çok ön plana çıkar gibi geliyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsan yaşı ilerlerdikçe farklı düşünüyor:)

   Sil
 5. Bugüne kısmetmiş okumak. Bu pazar güne erken başladım. Acaba beni uyutmayan neydi diye düşünmek yerine, bilgisayarı açtım. Hem bir şiirimi yayınlayayım, hem de sevdiklerimi yapabildiğim kadar ziyaret edeyim :)
  Burçlara gelince, astrolojiye inanırım. Aynı burçtan olan insanların huylarının bu kadar benzeşmesi tesadüf eseri olamaz...
  Ben ise aslan ve yükseleni akrep olan biriyim. İki burcun da özellikleri fazlasıyla var bende.
  2021in hepimize şans getirmesi dileklerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben akrep burcuyum bu yılki yorumlardan memnun kaldım umarım gerçekleşir, aslan da fena görünmüyor:)

   Sil
Daha yeni Daha eski