2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor? Yeni Yılda Burçlarımızda Neler Olacak?Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bu son günlerde 2020 yılında burçları nelerin beklediğine değinmek istedim. Günlük burç falımı okuyup takip eden bir insan değilim ama, burçların belirli özellikler taşıdığına ve doğduğumuz burç ile yükselen burcumuzun kişiliğimiz üzerinde çok etkili olduğuna inanırım. O yüzden bu yıl blogda bir ilk yapayım ve yeni yılda burçlarda neler olacak araştırıp yazayım dedim. 

2020 Yılında Burçları Neler Bekliyor? 

Toplamda 2 adet güneş tutulmasına, 4 adet ise ay tutulmasına şahit olacağımız 2020 yılında bu olayların burçlara ne gibi etkilerinin olacağına hep birlikte bakalım.Koç
İş hayatlarında önemli değişiklikleri yaşayacak olan burçlardan birisi Koç’lardır. Bu burçların 2020 yılıyla birlikte kariyerlerinde yükselişe geçeceklerini söyleyebiliriz. Çalışkanlıklarının karşılığını alabilecekleri dönemleri yaşayacaklardır ve sosyal olarak da büyük değişimlerin meydana geleceğini simgelemektedir.

Boğa
İkili ilişkiler konusunda en şanslı burçlardır. 2020 yılında duygusal ilişkilerinde özenli davranarak istedikleri gibi sonuçları elde edeceklerdir. Aynı zamanda eğitim hayatlarını birlikte sürmeyi başarmaları, sabırlı tavırlarının karşılığını en iyi şekilde almalarında etkili olacaktır. Cömertlikle özdeşleşen hareketleri sergileyerek herkesin gönlünü fethedecek burçlar olacaklardır.İkizler
Ay tutulmasının en güçlü etkilerini yaz dönemlerinde yaşamaya başlayacaklardır. Yeni kişilerle tanışmalarında bazı tereddütleri yaşasalar da, güven duyduktan sonra tüm soru işaretleri yok olacaktır. Daha fazla sorumluluk altına gireceklerini söyleyebiliriz. Tedirginliklerin ise giderilmesinde etkili olacak adımları atacaklardır.

Yengeç
Herhangi bir konu üzerinde aldıkları kararları hemen uygulayacaklardır. Bu yeni bir iş sahibi olma veya evlilik yolunda emin adımlarla ilerleme şeklinde olabilir. Karamsarlıklardan kurtulmak için ideal bir yıl Yengeçleri bekliyor. Düşmanlarının olumsuz duygularından etkilenmeyeceklerdir.Aslan
Geçmiş yıllarda sergiledikleri çalışkanlık tablosunun meyvelerini bu yıl alacaklardır. Tüm bir yılı enerjik bir şekilde tamamlayacak olan burçlardır. Birikim yapmanın güzelliklerini ve avantajlarını yaşayacakları bu yıl içerisinde sağlık problemlerini çok ciddi boyutlarda yaşamayacaklarını söyleyebiliriz.

Başak
Bahtınızın açık olacağı, talihli olduğunuzu hissedeceğiniz ve seçimlerinizde özgürce davranacağınız bir yılın sizi beklediğini belirtebiliriz. Kendinizi her açıdan iyi hissedeceğiniz bir yılın içerisine gireceksiniz. İlişkilerinizde ciddiyetinizi koruyacak, hayatınızı yeniden şekillendireceksiniz.

Terazi
Bazı problemlerle canınızın sıkılacağını görebilirsiniz. Bu konular hukuksal açıdan veya ailevi konularla ilgili olabilir. Seyahatlerinizden önce sağlık sorunlarınızla ilgili kontrolleri yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Stresten uzak durmanızın faydanıza olacağını belirtebiliriz.

Akrep
Gergin ortamların içerisinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Beklemediğiniz bir anda büyük bir borcun içerisine girebilirsiniz. Verdiğiniz mücadelelerin karşılığını almakta zorlanacağınızı gösterir.Yay
Harcamalar konusunda aşırıya kaçmamanız gerekmektedir. Projelerinizde henüz istediğiniz seviyelere gelemeyeceğinizin altını çizmekteyiz. Dönüm noktalarından birisinde olacağınızın vurgusunu yapıyoruz. Olumsuz etkileneceğiniz pek çok olayın içerisinde kalabilirsiniz.

Oğlak
Hayatınızın bazı noktalarında büyük eksikliklerle karşılaşabilirsiniz. Dengesizliklerin sizi bulacağı bir yıl olabilir. Keyifsiz haberleri almanız canınızı sıkacaktır. Ancak soğukkanlılık davranmayı başarırsanız yılın sonlarına doğru tüm sıkıntılarınızı hafifletebileceğinizi belirtiyoruz.

Kova
Maddi anlamda ne kadar tasarruf etmeye çalışsanız da başarısız olacağınız bir yıl olacaktır. Sarsıntıların sizi bulacağı bu yıl içerisinde ruhsal problemleriniz artacaktır. Hüzünlü bir sonbahar dönemine karşı temkinli olmanız gerekmektedir.

Balık
Yeni başlangıçları yapmaya hazır olun. Yeni aşkların, yeni bir işin veya çocuk sahibi olmanın kararını verebilirsiniz. Kendinizi kısıtlamaktan vazgeçmeli ve özgürlüğünüzü olumsuz etkilemeyecek adımları atmalısınız.


14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Yaaa bir koç olarak nasıl mutlu etti beni bu yazınız anlatamam.🤗 Hem iş, hem farklı faaliyetler bakımından ufak-ufak adımlar atmayı düşünürken, bunları okumam cesaretlendirdi beni. İnşallah ki, doğrudur. Çok teşekkür ederim.❤😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim canım 😍. Aslında fena olmadı yıllık olarak hazırlayabilirim bu seriyi ☺️

   Sil
 2. :)) süper.. hepimize güzellikler getirsin 2020

  YanıtlaSil
 3. Eyvah oğlak'ta bu yıl epey zor olacak gibi, yükselenim de kova o da iyi değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eyvah, fala inanma falsız da kalma derler olumlu düşünelim, olumlu olsun ☺️

   Sil
 4. oy oy oy ben burcumu değiştirecem :((

  YanıtlaSil
 5. Süpeeeer :) 2020 de tüm dilekleriniz gerçek olsun 🤲🥳🎈🎊🎂🎉

  YanıtlaSil
 6. Aslan burcuyum . BAkalım ne kadarı doğru çıkacak burcumla alakalı :D

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski