Deli Kızın İç Dökmeleri

Bugün spor filan yapasım yoktu bari oturup yazı yazayım dedim. Çok enderdir sabah kalkıp spor yapmamam. Kendime şaşırdım yani. Bu blog da benim günlük defterim gibi oldu. İyi de oldu okuyan olmasa da kendim için yazayım diye açtım okuyan bile oluyor.


Bu günlerde en sevmediğim işlerden biriyle uğraşıyorum da ondan bu motivasyon bozukluğum. Spor bloğumu baştan düzenlemeye aldım. Eski yazılarımı tek tek inceleyip düzenliyorum. Eski laptop'umda Türkçe klavye açılmıyordu mecburen Almanca klaye ile yazdıklarımı düzeltiyorum. Offf anlayacağınız can sıkıcı bir iş ama yapılması da gerekli.
Bir yandan da tabii gelen onmilyon spor sorusu mesajıyla boğuşuyorum. İnsanlara bildiklerimi aktarmayı, yardımcı olmayı seviyorum da uğraştırıp program hazırlatıp takipten çıkmıyorlar mı çıldırıyorum. Bir de taklitçim türedi, daha ben yeni iken yaptığım spor etkinliklerini ve yazıları değiştirip kendi de yazıyor ama inanın onunla bile uğraşacak halim yok. Takipten bile çıkarmadım madem kendi bilgisi aklı yok etsin bari taklit belki zamanla bir şeyler öğrenir dedim.
Spor bloğumla ilgili sürprizlerim olacak yakında bu aralar beni tek heyecanlandıran konu bu.
Blog yazmayı seviyorum en azından kendime ait bir yer burası istediğimi yazıp çizip mutlu olduğum. Bazı bloglarda okuduğum yazılar şaşırtıyor bazen. Blog yazarı modayı iyi bilen ve firmalarla profesyonel çalışandır diye bir şey okudum mesela. Sanki yazmak sadece moda yazarlarının tekelindeymiş gibi. Evet kabul ediyorum Avrupa ve dünyanın birçok ülkesinde moda ve kozmetik blogları bir sanayi halini aldı çok profesyonel çalışıyorlar ama  bence yazmayı seven herkesin bir blog açıp yazmaya hakkı var. Moda konusunda olmayan ama okumaktan keyif aldığım, hatta aa bugün ne yazmış diye özel olarak uğradıklarım var.
Konudan konuya atladım bugün biliyorum ama sadece içimi dökmek istedim.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Dünyaya Cam Arkasından Bakmak

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Sen sporunu bile yapmadıysan biraz bunalmışsın demek ki.
  Tek tek yazıları düzeltmek (ki senin nerdeyse her gün bir yazı eklediğini varsayarsak) çoook sıkıcı.
  Kolay gelsin canımcım.
  Daha önce de demiştim taklitler aslını yaşatır :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bunaldığım bazı konular var sen beni tanıyorsun artık. Düzeltmeleri yapmak yorundayım rahatsız oluyorum geriye dönüp bakınca.

   Sil
 2. Evet aslında benimde bloğuna iyi bir düzenleme yapmam lazım okunuyorsun ki çok sempatiksin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim ne güzel yorum bu çok mutlu oldum :)

   Sil
 3. Her blog kazanç amacı gütmemeli Derya Hanım, sizin ki gibi samimi ve güzel bloglara her zaman ihtiyacımız var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Kader hanım. Bu dönemi öğrenme dönemi olarak görüyorum kendi adıma. O kadar çok şey öğrendim ki blogları açtığımdan beri...

   Sil
Daha yeni Daha eski