FestBlaze İle Keyifli Etkinlikleri Kaçırmayın

 
Faydalı uygulamaları ne kadar sevdiğimi bilirsiniz. Herşeyi düşünmek yerine, bana bazı şeyleri hatırlatan ve hayatımı kolaylaştıran uygulamaları kullanmayı tercih ediyorum. Günümüzün yoğun hayat temposunda herşeyi akılda tutmak da artık pek mümkün olmuyor. Örneğin kitap uygulamaları, takvim, okumak istediğim blogları takip ettiğim feedly çok sevdiklerimden. Zaman zaman yeni neler var diye de araştırıyorum. Son zamanlarda yine harika bir uygulama keşfettim. Hemen sizlerle de paylaşmak istedim.

Bu, özellikle etkinlik severlerin işine çok yarayacak, son derece pratik bir uygulama. FestBlaze uygulaması etkinlik ve festivaller konusunda bilgi verici ve biletleme konusunda yardımcı bir App. Hangi etkinlik hangi tarihte, hangi sanatçılar yer alacak, biletler gibi tüm bilgileri buradan edinebiliyorsunuz. Müzik festivalleri, sanat sergileri, kültürel gösteriler, spor etkinlikleri ve daha fazlasını tek bir yerden takip etmeniz mümkün. Tüm etkinlikleri akılda tutup tek tek internette aramaktan çok daha pratik değil mi?

FestBlaze’ i Neden Kullanmalısınız?

Peki bu uygulamayı neden kullanmalıyım, bana ne kazandıracak diye düşünüyorsanız bunu da anlatayım. FestBlaze, geniş bir etkinlik yelpazesi olan bir uygulama. Sürekli güncellendiği için en son dakika bilgilerine ulaşmanız mümkün. Ayrıca kişiselleştirme yaparak, size en uygun önerileri alabilirsiniz. Bilet mi almak istiyorsunuz? Bu da gayet kolay. Hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi de satın alabilirsiniz.

Ayrıca çok sevdiğim bir özelliği daha var. Diyelim ki belirli etkinlikleri mutlaka takip etmek ve zamanını kaçırmamak istiyorsunuz. İşte FestBlaze uygulamasının hatırlatma özelliği sayesinde seçtiğiniz etkinliklere hatırlatma ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile ilgili deneyimlerinizi sosyal platformlarda da paylaşabiliyor ve diğer kullanıcılara bu şekilde de yardımcı oluyorsunuz. Bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Samimi olarak yapılan kullanıcı yorumları gerçekten diğer kullanmak isteyenlere fikir verebiliyor.FestBlaze Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

Tüm bu özelliklerden faydalanmanız için tek yapmanız gereken uygulamayı kolayca indirmeniz. Zaten artık cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve çoğumuz uygulamaları yükleyip kullanıyoruz. İşte FestBlaze’ i de Apple App Store veya Google Play Store üzerinden hemen indirebilir ve sevdiğiniz tüm etkinlikleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

FestBlaze indirme linki: https://onelink.to/pjzz6y

Uygulamanın tamamen ücretsiz olması da diğer bir avantajı. Tabii uygulama üzerinden alacağınız biletlere bir ücret ödemeniz gerekebilir eğer katılacağınız etkinlikler ücretsiz değilse.

FestBlaze indirip kullandıysanız deneyimlerinizi yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden keyifli etkinlikler dilerim herkese.

Paylaştığım diğer uygulamalar için Sevdiğim Uygulamalar bölümüne uğrayabilirsiniz.

11 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. duymamıştım bakarım pekuuu saool :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İzlenimlerini paylaşırsan sevinirim 😊

   Sil
 2. Aa çok ilginçmiş, ilk defa duydum.. sağol canım.

  YanıtlaSil
 3. Duymamıştım bunu sağol:)))

  YanıtlaSil
 4. Bende duymadım bu uygulamayı yazınız ile keşfetmiş oldum. Teşekkürler. 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim kullanırsanız izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim 😊

   Sil
 5. Etkinliklere gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki! Maalesef artık dışarıda bir şeyler yapmaya çok fazla bütçe ayıramıyoruz. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız ama bu uygulama ücretsiz etkinlikler hakkında da bilgi içeriyor.

   Sil
 6. çok kullanışlı duruyor

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski