En Karmaşık Kişiliklere Sahip Burçlar En karmaşık kişiliklere sahip burçlar hangileridir?

Her burç bir şekilde benzersizdir, kendine has özellikleri, alışkanlıkları ve tipik kişilik özellikleri vardır - iyi ya da kötü. Ve bazı burçlarla ilişkiler, diğer insanlara karşı davranışları nedeniyle karmaşık ve kafa karıştırıcı olabilir. Zodyak bilgilerine göre onlarla hayatın gerçekten zor olduğuna dair 5 işaret var. Hangi işaretlerin en karmaşık karaktere sahip olduğunu yazının devamında okuyabilirsiniz.

Koç 

Onunla hayat gerçekten tahmin edilemez. Koç çok duygusaldır ve sık sık ruh hali değişimleri yaşar. Bazen hiç düşünmezler ve gerçekten düşünmedikleri şeyleri yapar veya söylerler. Koç bazen sözleriyle gerçekten incitebilir.


Kova

Kovaların muazzam bir özgüveni vardır, kibirlidir ve çoğu zaman cesurdur. Diğerlerinden daha iyi olduklarını düşünürler ve davranışları buna dayanır. Bu burç kendini üstün hissediyor ve kontrol etmek istiyor. Ancak Kova'yı kimse  kontrol edemez, kimsenin bunu yapmasına izin vermez. Yaptığı her şeyde kendini özgür hissetmelidir.


İkizler

İkizleri durdurmak veya susturmak zor olabilir. Her şeyi sonuna kadar yapıyorlar, en iyisi olmaya çalışıyorlar. Bu nedenle, amaçlarına ulaşmak için genellikle  acımasızdırlar. Sırf istediğini elde etmek için başka birine zarar verebilirler ve bunu çok doğal olarak karşılarlar.


Oğlak

Oğlaklar genellikle çok inatçıdır ve öfkeleri şok edici olabilir. Oğlaklar en aptalca şeyleri yaptıklarında bile her zaman kendilerini korurlar. Bir konuda yanılıyor olsalar bile, her zaman tüm dünyaya haklı olduklarını kanıtlamaya çalışacaklardır. Oğlaklar genellikle yalnızdır çünkü kimse onlarla uzun süre kalamaz.


Akrep

Akrep her zaman herkesin üstünde ve spot ışığında olmak ister. Onu dinlemezseniz, onunla daha fazla iletişim kurma şansınız yoktur. Akrepler inatçıdır, kibirlidir ve aynı hataları yapmaya devam eder. İnsanlarla ilişkileri pek önemsemezler, eğlenmeyi tercih ederler ve kimseye bağlanmazlar.

Sonuç: Siz bu burçlardaki özelliklere sahip misiniz? Akrep konusunda kendi burcum olduğu için söyleyebilirim, tehlikeli ve inatçıyız bu doğru ama kişiliklerle ilgili bu yazıdaki bazı özellikler bana pek uymadı gibi geldi. Tabii herşey de birebir uyacak değil:)

Astroloji İle İlgili Diğer Yazılar...

7 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Kova'yım ama çok özgüvenli olduğumu düşünmüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uymayan şeyler olabiliyor tabii, bana da herşey uymadı 🙈

   Sil
 2. Akrep burçları çok intikamci olabiliyor hem abim hem de ablam akrep burcu ve inat konusunda kimse onlarla yarışamaz ki bende Aslan burcuyum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 🤣🤣 doğru inatçı ve kinciyiz. Affederiz ama asla unutmayız.

   Sil
 3. Ay harika, en karmaşık burçlardan biri kocam bir oğlum biri annemle kardeşim :D

  YanıtlaSil
 4. Koç kocam, ikizler benim ikizler:) Doğru tespitler ..

  YanıtlaSil
 5. Ben bir akrebim has bir akrep :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski