Robert de Niro'dan Bir Gerilim Filmi: Hide and Seek

İki yıl önce izlemişiz Robert de Niro'nun filmi Hide  and Seek'i eşimle. Sanırım  karar vermemizde Robert de Niro faktörü önemli bir rol oynadı. Çok büyük bir sanat şaheseri olmasa da gerilim filmi sevenler için ilginç olabilir.Filmin Özeti:

Psikolog olan baba David (Robert De Niro), karısı Alison'ı (Amy Irving) küvette ölü bulunca Callaway'lerin aile hayatı alt üst olur. Onun intiharıyla daha iyi baş edebilmek için kızı Emily (Dakota Fanning) ile birlikte taşraya taşınır. Ama orada da huzur bulamazlar. Özellikle Emily şoktan kurtulmakta zorluk çekmektedir. Küçük kız normal bir hayat sürdüremez. Psikolog arkadaşı Katherine (Famke Janssen) ile yapılan görüşmeler de önemli bir ilerleme sağlamaz. David komşusu Elizabeth (Elisabeth Shue) ile ilişkiye girdiğinde, Callaway evindeki durum giderek daha tehdit edici hale gelir. Emily, hayali arkadaşı Charlie'nin sorumlu olduğu korkunç şeyler hakkında hikayeler anlatıp durur. David umutsuzca durumu kontrol altına almaya çalışır, ama aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir..

Film 2005 yapımı. Şimdilerde hoş bir genç kadın olan Dakota Fanning evin kızı rolünde. 

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

Operation Finale

The Lost City of Z

Chocolat

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

  1. Bu filmi gerilim seven arkadaşlarıma öneririm.. ben izleyemem :))) teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Robert de Niro varsa seyrederim.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski