Princess Switch - Noel Temalı Romantik Komedi

 


Noel temalı romantik komedi filmlerini sever misiniz? Genelde her yer rengarenk, ışıl ışıl süslenmiş olur ve filmler mutlu sonla biter. Bugün size 3 filmlik bir seriden oluşan böyle bir öneri ile geldim: Princess Switch ! Özellikle kız çocuklarının pek seveceği filmler:)

Chicago'da pastane sahibi olan Stacy bir yarışmaya katılmak için iş ortağı ve arkadaşı Kevin ve kızı ile Belgravia' ya gider. Orada Montenaro prensesi Margaret ile karşılaşır. İkisi birbirine ikiz kadar benzemektedir. Margaret Stacy'ye birkaç günlüğüne yer değiştirmeyi teklif eder. İşin içine Kevin ve Belgravia prensi de karışınca olaylar arapsaçına döner.İkinci filmde Stacy ve Margaret'e Margaret'in kuzeni Fiona da katılır. Fiona Margaret'i kaçırıp onun yerine geçmeye çalışır. Ama olaylar planladığı gibi gelişmez.Üçüncü filmde ise artık her şey tamamen birbirine karışır. Stacy ve Margaret bir Noel şöleni planlamışlardır ve bunun için Vatikan'dan Noel ağacının tepesine koyacakları yıldızı ödünç alırlar. Ancak yıldız çalınır. İkili Fiona ile işbirliği yaparak yıldızı yeniden bulmayı planlarlar. Bu filmde de hepsi Fiona kılığına girmek zorunda kalırlar.

Princess Switch oldukça keyifli izlenebilecek Netflix yapımı bir romantik komedi. Romanya'da çekilmiş. Ortamlar ve sarayları çok beğendim. Stacy, Margaret ve Fiona'yı genç oyuncu Vanessa Hudgens oynuyor. Oldukça başarılı çekimler olmuş. Biz Karya ile severek izledik. Romantizm unsurunu çok ölçülü kullandıkları için tam bir aile izlemeliği. Genel olarak bu Noel temalı filmler tüm aileye uygun oluyor. Bu tarzı sevenlere tavsiye ederim:)

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Lupin

Orphan Black

Eleanor & Collette


16 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bu filmin ilk serisini izlemiştim :) ikincisini de izleyebilirim ... Teşekkürler paylaşım için...

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, üç filmde göz alıcı görünüyor. 2018 yapımı olanı hemen izlemek istiyorum. :) Tavsiye için çok teşekkür ediyorum :)

  YanıtlaSil
 3. oleey tam bana göreee minnoş demekki :)

  YanıtlaSil
 4. I absolutely LOVE these movies! I have watched the first two many times by now and recently watched the third. They are really fun!

  YanıtlaSil
 5. böyle filmlere bayılıyorum ne kadar noel temalı film varsa sıraya soktum izliycem kısmetse...

  YanıtlaSil
 6. Svebileceğim bir tarz gibi geldi. Vakit bulursam izlemek isterim Deryacığım. :ok teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 7. Kafa dağıtmak için bazen böyle filmler izliyorum.Aklımda olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keyifli gerçekten tam kafa dağıtmak için 🤗

   Sil
Daha yeni Daha eski