Microblading Fiyatı Nedir?


Günümüzde daha dolgun, daha kalın, daha göz alıcı kaşlar kadınların vazgeçilmez arzularının başında geliyor. Geçmiş dönemlerde kaşları zayıf, aralıklı ve seyrek görünüme sahip olan kadınlar microblading gibi yöntemlerin yokluğunda ağırlıklı olarak kozmetik ürünlerle sonuç almaya çalışmaktaydı. Ancak bazı kozmetik ürünlerin kaşları canlandırmak yerine döktüğünün ortaya çıkması, bunun yanında kozmetik ürünlerle alınabilecek sonuçların çok daha uzun bir zaman yayılıyor oluşu artık bu yöntemlerin çok az tercih edilmesi sonucunu ortaya çıkarmıştır.

 

Kaşları istediği kalınlık ve yoğunlukta olmayanlar için artık günümüzde kaşlara doğal görünüm sağlayan kalıcı bir uygulama mevcut. 3d kıl tekniği olarak da bilinen 3d microblading kaş tasarımı uygulaması artık oldukça kısa bir süre içinde arzulanan kaşların ortaya çıkmasını sağlıyor.


Microblading Fiyatı Nedir?

Microblading Nedir? Nerelerde Yaptırılır?

 

Kaş doldurma ve kaşlara şekil verme yöntemi olan 3d kıl tekniği işinin ehli makyaj uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Microblading işlemi kalıcı bir makyaj işlemi olduğu için işleme başlamadan önce, işlem yapılacak olan kişinin yüz tipine ve mevcut kaş yapısına en uygun kaş tasarımına karar verilmesi gerekmektedir. Yüzün ve kaş şeklinin doğal görünümünü bozmadan örnek bir çizim yapılarak iki tarafın onayıyla birlikte istenen kaşın tasarımına karar verilir.

 

Hayallerdeki kaşları elde etmenin en kolay ve en zahmetsiz yöntemi olduğu için dünya genelinde hızla yayılıp popüler bir kalıcı makyaj uygulaması haline gelmiş olan microblading kaş tasarımı günümüzün güzellik merkezlerinin en çok tercih edilen işlemleri arasında başta gelmektedir.

 

Microblading Ne Kadara Yaptırılır?

 

Microblading uygulaması ile ilgili internette en çok araştırılan konuların başında microblading işlemlerinin fiyatlarının ne kadar olduğu gelmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere pek çok güzellik merkezinin iletişim hatları üzerinden müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Hijyen gerektiren ve kalıcılığı yüksek bir uygulama olması nedeniyle microblading kaş tasarımı uygulaması yaptırmadan önce iyi bir araştırma ve karşılaştırma yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Microblading uygulaması için seçilecek güzellik merkezinin uzman ekibe sahip olması, yüksek kalite pigment kullanması ve müşteri memnuniyet oranının yüksek olması gibi unsurları gözden kaçırmamak gerekmektedir.

3d Microblading Kaş Nedir yazım da ilginizi çekebilir.

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski