Acil Bir Duyuru !!!


 

Merhaba arkadaşlar. Çok acil bir duyurum var dahamutluyuz.com blogunun sahibi arkadaşımız Yurdagül Çelik'in aşağıda linkini paylaştığım instagram hesabı çalınmıştır:

https://instagram.com/psikoterapistyurdagulcelik?utm_medium=copy_link

Bu şahıs takipçilerine yazıp para talebinde bulunmakta, küfür ve hakaret etmektedir. Lütfen takip etmiyorsanız da, hesabı şikayet et seçeneğine tıklayın, şikayet nedenine de başka birisini taklit ediyor, tanıdığım biri seçeneklerini seçin. 

Sadece bu şikayetlerin çokluğu hesabın kapanmasını sağlıyor. Lütfen arkadaşımıza yardımcı olalım. Teşekkürler.

 

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bir çok kişi para yollamış ben sürekli şikayet ediyorum inşallah bir an önce kapanır hesap Yurdagül canım çok üzülüyor bu duruma inşallah en kısa zamanda kapanır oda rahat bir nefes alır inşallah sevgiler canım benim 🤗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Para gönderen olmadı da psikolojik harp yaşayan çok kişi oldu.Çok sinir bozucu bir dolandırıcı ne yazık ki :( İnsanlara tehdit ve hakaret yağdırdı :(

   Sil
 2. Çok üzücü bir durum. İnsanların aklı hep kötülüğe mi çalışır?

  YanıtlaSil
 3. Desteğin için çok teşekkür ederim Derya :)

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar.
  İnstagram'da açılmış bir hesabım var, ancak bilgisayar üzerinden kullanılamadığı gibi, cep telefonumun da kapasitesi düşük olduğu için yükleyip kullanamıyorum. Zaten nasıl kullanılır onu bile bilmiyorum . Arkadaşımızın durumuna üzüldüm doğrusu. Geçmiş olsun. İnşAllah daha fazla maddi ve manevi bir zarara sebep olmadan en kısa zamanda hesap kapanır. Böyle durumlarda doğrudan Instagram'a başvurulup, hesabın kapatılması talep edilemiyor mu? Keşke elimden bir şeyler gelseydi, emin olun yapardım.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef başvurdanız ve kimliğinizi kanıtlasanız da pek faydası olmuyor.

   Sil
Daha yeni Daha eski