Este Lorien Güzellik Stüdyosu İle Güzelleşin - Okurlara Bir Sürpriz

Herkese merhaba. Bugün yine kadın okurlarımı ilgilendiren bir konumuz var. Hazır ilkbahar geldi, doğa canlanıyorken bizlerin de kendimizi şımartarak bu canlanmaya katılmamızın vaktidir. Biz kadınlar için önemli bir konu : Cilt bakımı. Hangi kadın pürüzsüz, bakımlı bir cildi olsun istemez ki... Hele benim gibi orta yaşı geçmişseniz bu konu daha da büyük önem taşımaya başlıyor. Nerede en etkili kremler var, hangi bakım merkezi ne gibi uygulamalar yapıyor bu konuda sözlük kadar bilgi dolu oluyoruz:) Doğrusu stres ve endişe dolu bir yıl geçirdik ve bu da cildimize birebir yansıyor.
Ülkemiz cilt bakım merkezleri konusunda oldukça şanslı. Hemen her ihtiyaç duyulan alanda kaliteli merkezler var. Modern teknikleri ve uzman ekibiyle bunlardan bir konuğum. Türkiye'nin yemyeşil ve şirin ili Eskişehir'den bir güzellik salonundan bahsetmek istiyorum bugün. 

güzellik-merkezi

Este Lorien güzellik salonunun hizmetleri saymakla bitmiyor doğrusu.


  • Lazer epilasyon
  • Cilt bakımı
  • Kirpik Lifting
  • Kırışıklık Savar

Ana başlıklar olarak bunlar var, ama hepsi de kendi içinde kapsamlı bölümlere ayrılıyor. Özellikle detaylı cilt bakımı ve kırışıklık savar uygulamaları çok ilgimi çekti.
Randevu alarak gidebileceğiniz salonda, fazla beklemeden hemen size ayrılan zamanın tadını çıkarıyorsunuz ve salonu bakımlı bir kadın olarak terkediyorsunuz. Hijyen kurallarına azami derecede dikkat eden eğitimli personelin usta ellerinde dilediğiniz uygulamanın keyfini çıkarabilmek harika bir şey değil mi?


Bir başka dikkatimi çeken konu https://www.estelorien.com.tr/ sayfasında sadece hizmetleri tanıtılmakla kalmıyor; blog kısmında güzellik ve bakım önerileri içeren yazılara da yer veriliyor. Bir blog yazarı olarak web sayfalarının blog kısmı var mı mutlaka bakarım. Konuları ile direk veya dolaylı olarak ilgili faydalı yazılar okumayı çok severim.
Her ne kadar şu anda pandemi dolayısıyla birçok işyeri kapalı da olsa strese giren cildimize acil bakım yaptırmamız gerekecek heryer açılır açılmaz.
Bu detaylı bakımların fiyatları nasıl derseniz, o bilgiyi de https://www.estelorien.com.tr/eskisehir-cilt-bakimi-fiyatlari/ kısmına bakarak edinebilirsiniz. Kibar ve yardımsever personelden ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.
Blogumun Eskişehir'de çok sayıda okuru olduğu için Este Lorien yetkilileri bir jest yapıp güzellik21 kodu ile gelenlere %20 indirim yapacakları müjdesini verdiler. Bu indirim 17 Mayıs- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Siz veya Eskişehir'de yaşayan ve bu fırsattan faydalanmak isteyen yakınlarınız varsa yazımı onlarla da paylaşabilirsiniz. Telefonunuzdan bu yazımın ekran görüntüsünü veya kendisini göstermeniz durumunda da yazımı okuyarak gittiğiniz anlaşılacak ve indirimden faydalanabileceksiniz.

 

Nina Cloak Spring/Summer Collection yazım da ilginizi çekebilir.

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski