Yetenekli Kadın Blog Yazarlarından Başarılı Kitaplar-Kahve Konuklarım

Yetenekli Kadın Blog Yazarlarından Başarılı Kitaplar-Kahve Konuklarım

Herkese merhaba !!! Umarım herkes iyidir. Korona salgınından sonra aklımıza ilk gelen şey bu oluyor. Bugün kahve konuklarımda hepsini de çok sevdiğim ve değer verdiğim blog yazarı arkadaşlarım ve kitapları var. Aslında uzun zamandır bu yazıyı yazmak istiyordum ancak aralarına en son katılan kitapla birlikte yeni kısmet oldu.
Öncelikle en son kitabı çıkan, blog dünyasının sempatik ablası Müjde Dural' ın Begonvilli Ev kitabı var sırada.

begonvilli ev-müjde dural
Resim: https://bucurukveben.blogspot.com/

Sevgili Müjde Dural, yıllardır senaryolar ve öyküler yazıyor. Nihayet ilk kitabı Begonvilli Ev, Sapiens yayınlarından çıktı. Müjde ablayı tebrik ediyorum ve inşallah yakında diğer kitapları da çıkar diyorum. 

İkinci konuğum blog dünyasının zarif hanımefendisi sevgili Sevil Çevirgen. Onun kitabı da Hayalci Cüce isimli masal kitabı.

hayalci cüce-sevil çevirgen
Resim: https://sevilcevirgen.blogspot.com/

E pub şeklinde çıkan kitabı için sevgili arkadaşımı tebrik ediyorum ve başarılarının devam etmesini diliyorum çünkü hakediyor.

Üçüncü kitabı çıkan arkadaşımsa, blogunu açtığı ilk günden beri seviyeli ve saygılı kişiliği ile sempati duyduğum sevgili Sibel Yıldız arkadaşım. 

sibel yıldız-solmayan ümit
Resim: https://gunesebakarken.blogspot.com/

Solmayan Ümit kitabının bir özelliği, gelirinin yardım amaçlı kullanılması. Gerçekten herkesin destek vermesi gereken bir proje.

Hayallerinin peşinde koşan ve gerçekleştiren üç kadın... İnsan bir projeyi gerçekleştirmeyi kafasına koydu mu önünde hiç bir engel duramıyor. Hem üç arkadaşımı, hem de dikkatimden kaçan blog çıkaran diğer arkadaşlarım varsa tebrik ederim. 
Kızlar, bugün köpüklü kahveleriniz benden :)

 kahve konuklarım


Daha önce kitaplarını paylaştığım arkadaşlarım:

15/YORUM GÖNDER / YORUM

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Teşekkürler paylaşım için 😊 güzel bir gün sizinle olsun 😊

  YanıtlayınSil
 2. Ne kadar güzel insanın 😘❤ Hepsi de çok değerli güzel insanlar gerçekten yolları açık olsun inşallah bol bol Okurlara ulaşsın... Seninde emeğine yüreğine sağlık canım benim sevgiler 😊🌸😍❤

  YanıtlayınSil
 3. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 4. Canım Deryacım öncelikle çok teşekkür ederim çok mutlu oldum inan🙇‍♀️çok incesin gerçekten 💟
  Ben de hem sevgili Sibelcigimi hem de sevgili Müjde Ablamızı tekrar tebrik ediyorum ve buraya güzel temennilerini yazan tüm arkadaşlarımıza teşekkkür ediyorum 💗
  Kocaman bir blog ailesi olduk ve birbirimize güç katıyoruz..sağ ol var ol Deryacım iyi ki varsın 😍

  YanıtlayınSil
 5. Her birini tutup yanaklarından öpesim var :)

  YanıtlayınSil
 6. Hepsini tebrik ediyorum. Yolları açık olsun...

  YanıtlayınSil
 7. Deryacığım, ne kadar zarifsin, çok teşekkür ediyorum.
  Sevgili Sevil ve sevgili Sibel'e de ellerine sağlık diyor, tebrik ediyor, yolları açık olsun ve bol satışlar diliyorum.
  Hem sana, hem Sevil ve Sibel'e sevgilerimi bıraktım.
  Paylaşımına nazik yorumlar bırakan değerli arkadaşlara da kendi adıma çok teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 8. oleeey oleeey bu yaz verimli olduu, belki korona nedeniyle aktiflik olduuu :)

  YanıtlayınSil
 9. Bilgilendirme için teşekkürler Deryacığım. Emeklerinin karşılığını görmeleri dileğiyle ❤❤❤

  YanıtlayınSil
 10. Merhaba Deryacığım. Bu paylaşımını inan şimdi gördüm. Yıllık izindeydim. Kontrollü ve kısıtlı bir şekilde, aylar sonra, ilk kez şehir dışına çıktık. Daha doğrusu babaanne - dede ziyaretine gittik. Birkaç gün önce döndük. O arada bu güzel paylaşımını gözden kaçırmış olmalıyım. Ne olur kusuruma bakma.

  Bu bana ikinci kahve ikramın. Benim için ne kadar lezzetli olduğunu bilemezsin. Kitabımı, sevincimi, amacımı, heyecanımı paylaştığın için çok teşekkür ederim. Dediğin gibi geliri ihtiyaç sahibi çocuklarımıza gideceği için kitabın tanıtımı adına yapılan her çabayı, satılan her bir kitabı çok ama çok önemsiyorum. Çok kıymetli buluyorum. Kitabı satın alan, okuyan, gerek blog sayfalarında gerekse de sosyal medya ortamlarında tanıtan, yorumlayan, ayrıca burada, bu güzel paylaşımının altına güzel sözleriyle, destekleriyle katılım sağlayan bütün blog aileme tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sizler bu projeye sahip çıkmasanız bu niyetin bir anlamı kalmazdı.

  Buradan ben de sevgili Müjde ablayı ve sevgili Sevilciğimi bir kez daha kutluyorum. Hemcinslerimin, kadınlarımızın üretkenliğini, gayretini, birbirlerine verdikleri desteği çok değerli buluyor, çok takdir ediyorum.

  Her zaman söylediğim gibi "birlikte daha anlamlı ve daha güzeliz" diyor, güzel yüreğinden öpüyorum sevgili Deryacığım. En derin sevgi ve selamlarımla :))

  YanıtlayınSil
 11. Blog dostlarımızdan ne güzel haberler geliyor değil mi Deryacım ♥

  YanıtlayınSil
 12. Süper arkadaşlarımıza başarılar dilerim iki arkadaşı tanımıyordum sitelerini inceleyeceğim sağol.

  YanıtlayınSil
 13. Yolun açık olsun tüm arkadaşlarımızın...

  YanıtlayınSil
 14. çok sevdiğim bir blog yazarı arkadaşımı konuk etmişsin. Müjdeciğim yolun açık olsun çok başarılısın ve daha da başarılı olacağına inanıyorum. Deryacım senin de o güzel yüreğini çok seviyorum. İnanıyorum bir gün o kahveyi beraber içeceğiz

  YanıtlayınSil
 15. Öyle mutlu oluyorum ki arkadaşlarımın kitaplarını görünce :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski