Karantina Günlerinde Çocukları Oyalayacak Ve Mutlu Edecek Tavsiyeler

 Korona günlerinde çocuklar için tavsiyeler

Korona salgını döneminde, en çok mağdur olanlar arasında okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar oldu sanırım. Hem okullarından hem sevdikleri ve her gün gördükleri arkadaşlarından uzaklaştılar. Üstüne üstlük evde, saatlerce ders yapmak zorunda kaldılar. Bazıları için bu kolay oldu, bazıları ise zorlandı bu süreçte haklı olarak. Herkesin evinde bir okul ortamı olmuyor. Hele de karantina altında iseniz bu daha da zor. Küçük evlerde tüm aile bir arada olunca, karmaşa yaşanması son derece doğal bir durum.
Her ne kadar alışveriş merkezleri açılmış da olsa, ben çocukları önüme katıp dükkan dükkan gezdirmekten hala korkuyorum. Zaten maskeyle gezmeyi de hiç sevmiyorlar. Haklı olarak bir ürkeklik geldi çocukların üzerine; biz yetişkinler de pek farklı değiliz.
Bu arada tabii evdeki oyunları defalarca oynayıp tüm kitapları da okuduk. Yeni bir şeyler istediler. Yine beni online alışveriş paklar dedim ve çocukları mutlu edebilecek neler bulabilirim diye araştırdım.
Kızım resim çizmeyi ve hamurlarla oynamayı çok seviyor. Renkli kalem almaktan hiç bıkmaz. O yüzden avansas.com online alışveriş sayfasındaki bu Çocuk Hobi Paketi' ni çok beğendim. Tam kızıma uygun bir paket.
Çocuk Hobi Paketi
Avansan Çocuk Hobi Paketi' nin içinde oyun hamuru, kalemler ve kağıtlar var. Hem el becerisini geliştirebilecek, hem de eğlenceli dakikalar geçirtecek bir seçenek diye düşündüm.
Tabii bizim evde iki birbirini kıskanan çocuk olunca, abisine uygun bir şeyler de bulmasam olmazdı:) Her ne kadar aralarında 6 yaş fark da olsa birine bir şey alınınca diğeri de bekliyor.
Evde çalışanlar kırtasiye paketi
Orta okula giden ve düzeni de seven oğlum Ada, bu evde çalışanlar kırtasiye paketine bayıldı. Tabii ki evde çalışan ben de :) Bir sürü ürünü bir arada bulabileceğiniz paketin içinde yok yok. 12 ürün olan büyük boyu ve daha küçük bir boyunu gördüğümüz paketi hemen sipariş ettik. Her ne kadar çocukları sevindirmek istesem de, ben de kırtasiye malzemelerini çok severim.
Avansas.com online alışveriş sitesinde ofis kırtasiye ürünlerinin dışında, hijyen, gıda ve mutfak, vitaminler ve gıda takviyeleri, teknolojik ürünler gibi geniş bir ürün seçeneği var.
Henüz Ramazan bitmemişken, ihtiyacı olan birilerine, Ramazan kolisi gönderip bu günlerde mutlu edebilirsiniz. Avansas.com' da çeşitli seçeneklerde Ramazan paketleri bulmak mümkün. Bence insanları incitmeden bir iyilikte bulunmanın çok nazik bir yolu.
Ramazan paketi
Hijyen ve gıda paketlerinin de çok ilgimi çektiğini söylemeliyim. Online alışveriş için çok iyi bir yer buldum gibi geliyor bana:)

İlginizi çekebilir: Korona Salgını Karantina Günleri İçin Vitamin Ve Besin Takviyeleri


20 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Avansastan çoğu ürünü bulmak mümkün adrese kadar teslim ediyorlar. Çocuklarda evde çok sıkıldı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ufak tefek ödüllendirmelerle mutlu etmek gerekir arada. Gerçekten tüm çocuklar kahramanca bu sürece dayandılar.

   Sil
 2. Çok sıkıldı çocuklar.Bu tür oyunlar sıkıntılı süreci atlatma iyi gelebilir...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz bahçemiz olduğu ve ormana yakın olduğumuz için şanslıyız. Spor alanları da açıldı birkaç kez gittik. Çocuklara da bize de bir ürkeklik geldi aslında normale dönemiyoruz henüz :)

   Sil
 3. These are wonderful suggestions! I do feel badly for young children during this time.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. I agree with you. But I am proud with my kids they are really very patient.

   Sil
 4. Çocuklar çok sıkıldı evde. Bu tür sitelerden onlara sürprizler yapılabilir.

  YanıtlaSil
 5. Karantinada çok iyi oldu bu siteyi tavsiye ettiğin. Avansas sitesinde ne ararsam var temizlikten oyuncağa kadar her şey

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herşey var Avansas'ta gerçekten sadece çocuklar için değil.

   Sil
 6. Avansas.com daki geniş ürün yelpazesinden ihtiyacımız olan herşeyi kolaylıkla buluyoruz :)

  YanıtlaSil
 7. Çocukların evde vakit geçirmeleri için tercih edilebilecek güzel ürünler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocukların sevdiği şeyler. Hele de online olunca gezip aramak gerekmiyor :)

   Sil
 8. En zor çocuklar zaptediliyor değil mi ahahahah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimkiler çok sabırlı dayandı haklarını yiyemem çok müteşekkirim onlara :)

   Sil
 9. Çocuklar için güzel alternatifler var 👌

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten de çok güzel ürünler var :)

   Sil
 10. Çok güzel bir setmiş, çocuklar için başarılı bir öneri ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle de seviyorlarsa... Benim kızım çok sever hamur oyunlarını :)

   Sil
Daha yeni Daha eski