Anneler Gününe Özel En Güzel Hediye Seçenekleri

 Anneler Günü


Çok yakında Anneler Günü kutlanacak. İçinde bulunduğumuz şartlarda ne kadar kutlanabilirse tabii. Ne yazık ki birçok anne çocuklarından ayrı geçirmek zorunda kalacak bu yıl anneler gününü. Birçoğu da corona salgınında hayatını kaybetti, çocuklar için buruk bir gün. Ama hayat devam ediyor. Hayatın akışına karşı koyamayız. Uzakta da olsalar, yakınımızda da olsalar anneleri sevindirmek; belki de en çok bu yıl önem taşıyor. Sizi göremeseler de, çocuklarından gelecek hediyeler anneleri sevindirir. Hayatla ölümün pamuk ipliği kadar ince bir çizgiyle birbirine bağlı olduğu bu günlerde her anın değerini bilmek ve annelerimizi mutlu etme fırsatlarını kaçırmamak en güzeli.
Malum corona salgını yüzünden rahat rahat alışverişe gidilmiyor. Ancak minik sürprizler de olsa bir hediye vermek istiyoruz. Bu durumda imdada yine online alışveriş imkanları yetişiyor. Firmaların daha az personelle çalışıyor olabileceğini ve postanelerdeki gecikmeleri hesaba katarak bir an önce hediye seçeneklerini gözden geçirmekte yarar var.
Bugün hediyelik eşyalarını çok beğendiğim hediyemen.com' dan sizler için birbirinden anlamlı anneler günü seçenekleri eklemek istiyorum. Nasıl hediyeler verebiliriz biraz da bu konudan bahsedeceğim.

Hediye Paketleri


Bir değil, birçok hediyeden oluşan hediye paketleri benim sevdiğim hediyelerden. Bir anne olarak doğrusu sevdiğim birkaç hediyenin içinde olduğu hediye paketi almak beni mutlu eder. Özellikle birkaç kardeş hediye verecekse, bu iyi bir seçenek olabilir.

Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Konsept Hediye Kutusu

Kişiye Özel Hediyeler


Kişiye özel hediyeler zaten her zaman en çok tercih edilen hediyelerden... Artık hemen her eşyanın üzerine isim, resim, tarih veya sevilen bir söz bastırıp kişiye özel hale getirmek mümkün. Hediyemen, kişiye özel hediye seçenekleri oldukça fazla olan ve bu konudaki tüm dileklerinizi yerine getiriyor.

Kişiye Özel Müthiş Anne Kupası

Kişiye Özel Melek Annem Plaketi

Kişiye Özel Yılın En İyi Annesi Oscar Ödülü

Takılar


Kadın olarak, hangimiz takı sevmeyiz ki? Tabii ki Anneler Günü için de takı son derece yerinde bir hediye seçeneği. 

Harfli ve Fotoğraflı Gümüş Kalp Kolye

İsimli Melek Kanadı Kolye

Annem Yazılı Sonsuzluk Kolye


Anı Çerçeveleri - Baskılı Resimler


Anıları resimlerle ölümsüzleştirmek ve bunu annenize hediye etmek; özellikle de anneniz bu yıl sizden uzaksa çok mutluluk veren bir hediye olacaktır. Klasik çerçeve, kanvas tablo, taş baskı, anahtarlık, poster gibi çok sayıda seçeneğiniz var. 

Anneye Özel Karakalem Kanvas Tablo

Anneciğim İyi ki Varsın Taş Baskı

En İyi Sırdaşım Canım Annem Kanvas Tablo

Anneye Özel Mesaj ve Fotoğraflı Anahtarlık


Bunların dışında annemize verebileceğimiz birkaç şey daha saymak istedim. Corona salgını dolayısıyla eve kapandığımızdan, onlara evde işlerine yarayacak hediyeler de verebilirsiniz.

Film kanalı aboneliği


Anneniz film izlemeyi seviyorsa ona birkaç aylık bir film kanalı aboneliği alarak, evdeki zamanında sevdiği film ve dizileri izlemesini sağlayabilirsiniz.

E- kitaplar


Kitap okumayı seven bir anneniz varsa, çeşitli e-kitaplar hediye edebilirsiniz. Evet birçok insan klasik kitabı tercih ediyor, ama şu anda e-kitap daha hijyenik bir alternatif. 

LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü


Size özel anılar


Özel Alan Adına Sahip Videolu Web Sitesi


İkinize özel anılardan oluşan resim veya video kayıtlarından bir video oluşturabilir ve anneniz uzaktaysa ona internet aracılığıyla gönderebilirsiniz. Hatta annenize özel bir web sitesi bile hediye edebilirsiniz. Tabii görüntülü aramayı da unutmayın :)

 Hediyemen.com
Anneler Günü Hediyelerine Ulaşmak İçin Resme Tıklayın !!!

Bunlar da ilginizi çekebilir:17 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Harika hediye alternatifleri var :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten kişiye özel hediyeler çok güzel ☺️

   Sil
 2. Dediğin gibi bu sene biraz buruk geçeceğe benzer Derya'cığım. Eli öpülesi annelerin ve hayırlı evlatların arasında mesafe olmaz. Bize çok güzel seçenekler sunduğun için teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
 3. Excellent gifts! In Russia we celebrate Mother's Day in November.

  YanıtlaSil
 4. Annem her yıl yazlıkta oluyordu, bu yıl gidemeyecekler gibi durum. Hediye seçenekleri güzelmiş,şimdiden düşünmek lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uzakta geçireceklere iyi alternatif olur diye düşündüm ☺️

   Sil
 5. I hope that people are able to celebrate with their moms in some way or another! <3

  YanıtlaSil
 6. Hediye kutusu baya güzel geldi bana. Acaba ondan mı alsam diye düşünmüyor değilim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hediye kutusunu ben de çok beğendim farklı çeşitleri de var.

   Sil
 7. Ben plaket alsınlar isterdim. Çok keyifli bir paylaşımdı canım. Ah... bu günler de geçecek inşallah Derya'cığım...

  YanıtlaSil
 8. Anneler her şeyin en iyisine layıklar. Annelerin ilgi alanlarına göre çok seçenek var. Güle güle kullansınlar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağlıkla bu günleri atlatsınlar inşallah. Hediye de elden veremeyeceklere alternatif ☺️

   Sil
 9. İnşallah hepimiz sağlıkla atlatırız.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski