Friends Dizisi Geri Mi Dönüyor? Son Günlerde En Çok Gördüğüm Haber

Kult seri Friends geri mi dönüyor? Friends dizisinin yeni bölümleri mi yayınlanacak? Son günlerde dizinin hayranlarının hemen her yerde gördüğü ve kalp atışlarını hızlandıran haber bu. Yıllarca diziyi severek izlemiş biri olarak tabii ki benim de ilgimi çekti. Jennifer Aniston' u çok beğenirim ve ilk kez Friends dizisinde tanımıştım.


Öncelikle ben de bu haber başlıklarını görünce sevinmiştim Jennifer Aniston, Courtney Cox, David Schwimmer gibi yıldızların başrollerde oynadığı klasikler arasına giren dizi geri dönüyor diye. Maalesef böyle bir şey gerçekleşmeyecek. Mayıs ayında sadece yıldızların bir araya gelip dizi hakkında sohbet ettikleri bir bölüm yayınlanacak. Dizinin eski bölümlerinin yayına gireceği HBO Max kanalı için PR çalışması sadece anlayacağınız.
Beni hayal kırıklığına uğratan, dizide oynayan oyuncuların da bu reklam amaçlı bölümü sanki dizi geri dönüyormuş gibi sosyal medya hesaplarından lanse etmeleri. Milyonlarca hayranı da aynı şekilde düşünmüş ve yapılan yorumlarda da hayal kırıklıkları açıkça görülebiliyor.
Friends on sezon boyunca süren, Manhattan' da yaşayan bir grup arkadaşın hayatlarını anlatan bir dizi. Yayınlandığı zaman milyonlarca hayranı olan dizi, bittikten sonra bile aradan geçen yıllara rağmen hayranlarını korumayı başardı.

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Kamuoyu yoklaması yapmışlardır. Belki yeniden dönüş yapabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eski tadı olur mu bilmem ama dönerse izlemek isterim :)

   Sil
 2. Benimde çok hoşuma gitmedi bu durum açıkçası.
  Ben Friends ile çok geç tanıştım ne yazık ki.
  How i met your mother fan clubı gibi ortalıkla gezerken herkes friends izle deyince tanımıştım diziyi. Dönseler çok sevinirdim ama eskinin tadı olur muydu bilmem.
  Yine de buna benzer bir durum varmış gibi yansıtıp dikkat toplamak ne kadar etik olmuş, dediğin gibi tartışılır...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de aynı şeyi düşündüm eski tadı olur mu diye. Evet sanki başlayacakmış gibi heryerde duyurdular çok doğru olmamış.

   Sil
 3. ben HBOmax için özel tek bir bölüm diye duydum ama bakalım umarım olur..

  YanıtlaSil
 4. Geri dönmeyecek de özel bir bölüm çekilecek diye okumuştum.

  YanıtlaSil
 5. Ben de dönüş yapıyorlar diye sevinmiştim Derya :\

  YanıtlaSil
 6. Eski diziler yeni yeni kaliteli içerik üretmeleri taraftarıyım .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. DEvamı olmayacak sanırım. Eski tadı olmuyor fazla tekrar edince.

   Sil
 7. ayy kaşkeee hadi işallah :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski