Bir Teşekkür

deli kızın bohçası


Kaç zamandır yazacağım basiretim bağlandı :) Hep bu yazın suçu, beni benden aldı... Geçenlerde sevgili Handan ' ın yıldönümü sürpizi olarak düzenlediği çekilişten bir kitap kazandım ve çabucak Istanbul' da eşimin ailesine gönderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve nice yıllara diyorum tekrar. Ağustos' ta bizi ziyarete gelecekler, kayınvalidem senin paketin ben açmam dedi, Handan da sürpriz söylemem dedi :) Artık gelince okurum sizlerle de paylaşırım ne yapalım. Bari teşekkürümü edeyim dedim. Blog arkadaşlarımdan gelen her kitabı değerli bir hazine gibi saklıyorum. Bu camiada edindiğim güzel dostlardan birer hatıra hepsi de. Handancım sana da sevgilerimi gönderiyorum.

deli kızın bohcası- çekiliş hediyem

16 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Tebrikler🤗 Ben de kazanmıştım, çok sevinmiştim. Buradan bir teşekkür daha edeyim. 😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkürler. Kitabi okuyunca tekrar yazacagim 😊

   Sil
 2. Ne güzel, sevindim adına :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de bilmiyorum ki hangi kitap çıktığını, kitapları çok önceden paketlemiştim, şansınıza ne çıkarsa diye. Umarım okuduğun bir şey çıkmaz :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de merak ettim kitabı.Açınca haber ver bize de :)

  YanıtlaSil
 5. Ne kadar güzel hep şanslı ol canım.

  YanıtlaSil
 6. Sürprizlere bayılırımmmm...Acaba ne ki :)))))

  YanıtlaSil
 7. Tebrik ederim canım. Suprizi beklemek çok heyecanlı olsa da belirsizlik ve sabredememek de bur o kadar can sıkıcı olur :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Az kaldi birkac hafta sonra kitabim gelecek 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski