Benim Balonlarım Var (mıy) dı !!! Aslında dertleşme yazılarımı ay sonlarında yazıyorum ama bugün bir üstü kapalı iç dökme yazısı yazayım dedim👀. Şu an fazla açıklayamayacağım işlerle meşgulüm herşey sonuçlanınca tabii ki yazacağım:) 

Yazının başlığından da anlayabileceğiniz gibi benim balonlarım vardı diyemiyorum. Benim hayatımda balonların uçtuğu anlar sayılıdır herhalde. Fırtınası durulmayan deniz gibiyim. Bir şeylere ulaşmak için veya bir şeyleri yaşayabilmek için hep uğraşmam gerekiyor.

Tüm fırtınalara rağmen bahçe bize güzelliklerini sunmaya devam ediyor.


Birçok kişide de bu böyledir tabii tek ben olamam ama insan bazen artık sıkıntıdan patlayacak kadar huzur bulayım istiyor 🙈

Neyse ki dalgalı günlerin yanı sıra minimal günlük hayatım durumu kurtarıyor. Malum yaz tatilindeyiz. Bu yıl Ada çalışmaya başladı yaz tatili boyunca. O yüzden tatil planı da yapmadık günü birlik geziyoruz, yüzmeye gidiyoruz. Kışın o kadar yorulmuşum ki aslında iyi de geldi.

Bahardan hiç bir şey anlayamamıştık ama yaz aşırı sıcak oldu. Avrupa' ya göre 40 dereceye yaklaşan sıcaklar anormal. Ama çok da ısınınca ardından fırtına kopuyor. Geçen gece çıkan fırtınada ormanda en az 20 ağaç devrilmiş itfaiye büyün gece görevdeydi.Bol bol kitap okudum sanırım tatilin en yararlı kısmı bu oldu. Tatili yarıladık ama ne izledin derseniz herhalde eşimle oturup iki film izlemişimdir. Bu konuda çok tembelim ne yazık ki. Okumaya dalınca televizyon, film hayal oluyor. 

Dikkatinizi çekti mi bilmem çok da az yazıyorum bu ara. Artık sonbaharda yeniden bir düzene girerim sanırım. İşte böyle molalarda taslaklar birikiyor da birikiyor. Ama ölümlü dünya boşverdim herşeyi artık 😹. Nasıl olsa hayatta herşey olacağına varıyor. İstanbul' dan palo santo almıştım onun kokusu mu beni bu kadar rahat ve gamsız yaptı bilemiyorum. Şimdilik benden haberler bu kadar kalın sağlıcakla 🙋

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Kaleminize sağlık, termometreler 50 dereceyi görüyor yaşadığım şehir için bile cok fazla uyumak çok zor ne yazık ki aslında bu durum biraz korkutuyor ilerleyen zamanlarda sıcaklığın artması tarım başta olmak üzere herseyi etkileme ihtimali var ne yazık ki...

  YanıtlaSil
 2. İşlerin gönlüne göre sonuçlansın inşallah Deryacığım. Bol bol balonlar uçurasın. Akış iyidir, olan en güzelidir😍🤚

  YanıtlaSil
 3. Sıcak insanı yavaşlatıyor. Kılımı kıpırdatasım gelmiyor. Dişçiye de gitmem gerekmese burnumu çıkartmayacağım sanırım dışarı. Akşam saat yedide 31 dereceyi gösteriyor sıcaklık.

  YanıtlaSil
 4. boşvermişim boşvermişim sen de boşver dünyayaaaa :)

  YanıtlaSil
 5. Ben de sıkıntıdan patlamayı istiyorum bu aralar:) Bazen lazım oluyor.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski