Listen To Me-Tess GerritsenUzun zamandır bir Tess Gerritsen kitabı paylaşmamışım. Ona olan aşkım bitmedi ama son bir yıldır yeni yeni yazarlar keşfettim. Belli başlı çok sevdiğim yazarlar olsa da, hep aynı yazara takılıp kalmayı sevmiyorum. Okunacak o kadar çok kitap ve tanımamız gereken o kadar çok yazar var ki... Her zaman söylediğim bir şey var ki okumak istediğim tüm kitaplara hayatım yetmeyecek diye. Yavaş yavaş gözlerim de yetmemeye başladı. Artık neredeyse %95 dijital olarak okuyabiliyorum yazıları büyütebildiğim için. Neyse buna da şükür diyelim ve kitabımızın konusuna geçelim:)

Listen To Me-Tess Gerritsen


Sofia Suarez'in öldürülmesiilk bakışta anlamsız geliyor. Neden birisi arkadaşları ve komşuları tarafından çok sevilen saygın bir hemşireyi hedef alır? Dedektif Jane Rizzoli ve Adli Patolog Maura Isles şaşırtıcı vakayı araştırırken, Sofia'nın tehlikeli bir sırrı sakladığını keşfederler - bu sır, katili doğruca kapısına getirmiş olabilir.


Bu arada, Jane'in dikkatli annesi Angela Rizzoli kendi soruşturmasını yürütmektedir. Bir polis dedektifi değil de bir büyükanne olabilirdi, ancak sokağın karşısındaki yeni komşularda çok tuhaf, hatta belki de tehlikeli bir şeyler olduğunu bilecek kadar dikkatli bir kadındır Angela. Sorun şu ki kimse ona inanmıyor, kendi kızı bile.


Sofia'nın katilinin peşine düşen Jane ve Maura, Angela'nın korkularına dikkat edemeyecek kadar meşguldür. Onu dinleyen kimse olmadığı ve mahallesinde tehlikenin tırmandığı Angela, kendi başına harekete geçmek zorunda kalabilir...

Yine heyecan dolu bir Gerritsen romanı. Zaten başka ne beklenebilir ki? 

Okuduğum diğer Tess Gerritsen kitapları.

3 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Dizisini de severdim ama hiç okumadım kitapları, almam lâzım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitapları da çok güzel tavsiye ederim ☺️

   Sil
 2. ingilizce tess okumadım hiç okuyayım yaa :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski