Playlist-Sebastian Fitzek

Müzik onun hayatıydı ve Playlist' te kayıtlı 15 şarkı ne kadar süreceğine karar verecekti.
15 yaşındaki Feline Jagow, bir ay önce okula giderken ortadan kaybolur. Annesi tarafından görevlendirilen özel dedektif Alexander Zorbach, Feline'in en sevdiği şarkıları dinlemek için kullandığı bir İnternet müzik servisiyle karşılaşırı. Şaşırtıcı olan şey: oynatma listesi birkaç gün önce değiştirilmiştir. Şarkıların seçimi ile Feline, nereye götürüldüğüne ve nasıl kurtarılabileceğine dair gizli bir ipucu mu veriyor? Zorbach hararetle çalma listesinin bilmecesini çözmeye çalışır. Feline'i bulmanın ve playlist gizemini çözmenin onu korkunç bir kabusa sürükleyeceğinden habersizdir. Katılan herkesin hayatta kalma şansının sıfıra yakın olduğu, zamana karşı amansız bir yarış...


Sebastian Fitzek imzalı, Göz koleksiyoncusu, Göz avcısı ve Playlist üçlemesinin son kitabı da diğer iki kitap kadar heyecan dolu. Bu kitapla artık göz koleksiyoncusunun kaderi belli olacak ve merakla beklenen sonuca ulaşılacak. Üç kitabın yorumunu arada kopukluk olmaması açısından arka arkaya yayınlamak istedim. Kitapları okursanız yorumlarınızla paylaşırsanız sevinirim:)


"Playlist'' ile ilgili özel olan şey, Feline 'ın müziğinin gerçekten var olması. "Çalma Listesi", çok satan yazar Sebastian Fitzek ile ulusal ve uluslararası en iyi sanatçıların müzik ve sözlerinin benzersiz bir kombinasyonudur: Playlist' te, Rea Garvey, Silbermond, Beth Ditto , Kool gibi sanatçıların 15 özel ve kitap çıkana kadar başka bir yerde yayınlanmamış şarkısını içeriyor. Savas, Johannes Oerding, Lotte, Tüm Renkler, Tim Bendzko ve diğer müzisyenlerin eserlerine merak edenler ulaşma şansına sahip. Playlist, CD, plak, indirme ve online dinleme olarak mevcuttur. You tube' da da listenin tamamını bulabilirsiniz. Playlist'ten bir şarkıyı da sizle için yazımın sonuna ekliyorum ve şimdiden keyifli okumalar diliyorum:)


Serinin diğer kitapları:

Göz Koleksiyoncusu

Göz Avcısı

Yazarın okuduğum diğer kitapları:

Sebastian Fitzek kitapları

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Playlist'in konusu heyecan vaat ediyor. Maalesef üçlemenin kitaplarını okuma şansım olmadı. Ama merak ettim. 15 şarkılık listeden seçtiğin şarkı da çok güzeldi, teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitaplarına arastırmadan promosyona kadar çok özen gösteren bir yazar Sebastian Fitzek.

   Sil
 2. Bu tarz kitaplar kütüphanede pek bulunmuyor malesef.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bize geliyor neyse ki ama çıktıktan bir süre sonra tabii.

   Sil
 3. ilginç bir konu heyecanlı okumalı sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. İlginç bir kitaba benziyor.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski