Momentos'un Spotify Yayınlarını Kaçırmayın !!!


Bugün günümü güzelleştiren bir sürpiz yaşadım. Sevgili blog yazarı arkadaşımız  Momentos'un bir süreden beri Spotify'da radyo kanalı tadında sürdürdüğü bir podcast'ı var. Bu kanalda zaman zaman blogları da tanıtacak. Bu sabah bloguma uğrayıp benim de kanalına konuk olduğumu yazdı. 

Son derece heyecanlanarak ve duygulanarak dinledim. İnsanın kendisini başkasının ağzından duyması heyecan verici oluyormuş. Hele de böyle güzel bir sesten. Sevgili Momentos blogları farklı bir platformda tanıtarak gerçekten büyük bir katkı sunmuş. Biz blog yazarlarının gıdası okurlara ulaşmak. Bu bize yazmaya devam etmek için motivasyon veriyor. 

Eğer siz de hala takibe almadıysanız ve radyo tadında yayınlar dinlemek istiyorsanız buradan kanala ulaşabilirsiniz.

Sevgili Momentos'un kahve konuğum olduğu yazıyı da buradan okuyabilirsiniz.

18 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Harika bir düşünce, Momentos'u tebrik ediyorum :) Eski yazıya da uğradım yorum bırakacaktım ama bırakmışım zaten :) Çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Ben de dinledim, eski yazıyı da okudum:)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir fikir gerçekten :) Yorumu gönderir göndermez dinlemeye gideceğim.

  YanıtlaSil
 4. Deryacım bu fikir hakikaten blogları heyecanlandırıp canlandıracaktır diye düşünüyorum. Ve herkesi tanıtacağım sırasıyla. Keşke imkan olsa yayına da alabilsem :) Kimbilir günün birinde o da olur belki. :) Her perşembe bu programa yer vereceğim, cumaları da bloğumda yayını paylaşacağım.
  Teşekkürler herkese :) Sevgiler,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de öyle olacak. Ben de orman yürüyüşlerimde dinleyeceğim☺️. Canlı yayın da hoş olurdu gerçekten biz Yurdagül'le birkaç kez sohbet videoları yapmıstıkçok keyifli olmustu 💞

   Sil
 5. İlk yayında sen de varmışsın tebrikler :)

  YanıtlaSil
 6. Ben de şimdi gördüm ve dinliyorum bir taraftan.

  YanıtlaSil
 7. Momentos arkadaşımızın yayınlarını bir blogta daha görmüştüm. Çok hoş bir düşünce gerçekten, yayınlarını dinleyeceğim ben de. Paylaştığınız için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 8. Podcast yayınlarında takip ettiğim tek kişi Momentos. Güzel sesi ve akıcı Türkçesiyle öyküleri, şiirleri, yazıları taçlandırıyor. Takdirimi kazanmış bir blog dostu kendisi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çalışırken veya yürürken dinliyorum çok keyifli ☺️

   Sil
 9. Harika bir fikir. Momentos'u kutluyorum. Tanıtıma çok güzel bir kadroyla başlamış. Öyle zengin bir aleyiz ki bu seri uzunca bir süre devam edecektir eminim. Sevgiler :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oldukça kalabalığız gerçekten de ☺️

   Sil
Daha yeni Daha eski