Project Power - Film

 Geçtiğimiz yıl izleyip çok da beğenmediğim birkaç film var onlara da kısa kısa değinmek istiyorum. Çünkü sonuçta herkesin zevki farklı benim tarzım olmayabilir ama başkalarına ilginç gelebilir.Project Power da bu filmlerden biri. Bilim kurgu tarzını sevmeme rağmen bana çok hitap etmedi.

Yeni bir ilaç New Orleans sokaklarının altını üstüne getiriyor. Bu gizemli hapları alan kişi sınırlı bir süre için süper güçlere sahip oluyor. Sorun: Hangi yeteneği kazandığınızı yalnızca ilacı aldıktan sonra bilebiliyorsunuz. Birçokları için zararsız bir eğlence olarak başlayan şey, çok geçmeden suç oranlarında korkunç bir artışa yol açar - ve ilk ölümlerin gelmesi uzun sürmez. Kızı ilacın arkasındaki beyinler tarafından kaçırıldıktan sonra, eski asker Art (Jamie Foxx) sorumluları (Rodrigo Santoro dahil) bulmaya karar verir. Sadece uyuşturucu satıcısı Robin'den (Dominique Fishback) değil, aynı zamanda amaçlarına ulaşmak için bazen alışılmadık yollara başvuran bir polisten (Joseph Gordon-Levitt) de destek alır...

Bilim kurgu, macera sevenler bir şans verebilir. 

Diğer film tavsiyeleri .

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. ya böyle gereksiz film çok oluyor :) lewitt iyidir amaa :)

  YanıtlaSil
 2. queens gambit izleyeli çok oldu, o oyuncunun the minitaurist de izlemiştim. son zamanların en güzel dizisi maid idi, şimdi kevin costner li yellowstone izliyom :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maid i izledim çok sevdim. Yellowstone izlemedim henüz 🙃

   Sil
 3. Ben değil de Seyfettin bu tarzı sever.Ona söyleyeyim :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski