Blog Konuğum - Bi Pudra


Cıgaramı sardım karşı sahile
Yaktım ucunda acıları
Ağları attım anılar doldu
Ağlar hasretimin kıyıları
Yareme tuz diye yakamoz bastım
Tek şahidim aydı aman aman
Bir elimde defne, bir elimde sevdan
Kalbim Ege' de kaldı

bipudra.com


Eh Ege' li bir dosta Ege şarkısı yakışır değil mi ama? Hem de Deli kızın Türküsü tam bana uygun oldu :) Hep eski dostlardan bahsettim, bugün aslında yeni tanıdığım ama eski dostlar kadar dost, arkadaş olan bir kahve konuğum var. Bi pudra bloğunun sahibesi sevgili Seyhan' ı bugün bir köpüklü kahve içmeye davet ettim. Bi pudra bir kadın blogu diyebiliriz
. Bakımdan, modaya, dekorasyondan alışverişe biz kadınları ilgilendiren herşey var. Hem faydalı bilgiler okurken, hem hoşça vakit geçirilebilecek bir blog.
Seyhan, içten, uyumlu ve blog aleminde rahatlıkla işbirliği yapılabilecek az insandan biri. Bloguna olan sevgisini ve ne kadar çalıştığını bizzat bilenlerdenim. Kısa sürede oldukça yol katetti ve eminim ki daha da ilerleyecek. Her yerde ikinci sınıf muamelesi gören kadınların, en azından blog dünyasında varlıklarını sürdürmesi ve birbirlerine destek olmalarının öneminin farkındayım. Bloglarımız bizim özel alanlarımız olduğu için severek çalışıyoruz ama tek başına kimse var olamaz. Birbiriyle yardımlaşmak, birbirinin hakkını gözetmek çok önemli ve değerli. Sadece başımıza geldiğinde değil, başkasının başına geldiğinde de duyarlılık göstermeliyiz. Bugün banaysa, yarın sana lafını hiç unutmayın.
İşte böyle sevgili dostlar. Lafı fazla uzatmayayım. Biz konuğumla biraz dedikodu yapıp kahvemizi içeceğiz keyifle. Kalın sağlıcakla :)


15 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. It is nice to have mane friends! A cup of coffee always makes me fresh in the morning.

  YanıtlaSil
 2. Bu Ne kadar güzel bir sürpriz . İnan ki çok mutlu oldum. Blog hayatına girdiğimden beri tanıdığım ilk bloggerlardan bir tanesisin ve her zaman bana destek oldun. Tüm güzel düşüncelerin sözlerin için çok ama çok teşekkürler sevgili Derya’cım ♥️♥️ Elimden geldiğince ben olmaya çalışıyorum. Bol köpüklü kahvemizi içerken sohbetimize devam edelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlu olmana sevindim canım. İnsanlar konuşurken biz üretmeye ve kahve sohbetlerine devam edelim :)

   Sil
 3. Çok güzel bir sitesi var ve her zaman çok faydalı içerikler giriyor Bipudra. İkinize de kocaman sevgi ve selamlarımla :))

  YanıtlaSil
 4. Afiyet olsun bizde kahve isteriz gıybet tabi yha :)))

  YanıtlaSil
 5. İki çook sevdiğim blogger aynı yazıda olur da ben okumazmıyım :) Kahvemi biliyorsunuz artık bool şekerli Deryacım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii ki bol şekerli kahven hazır canım bekleriz :)

   Sil
 6. ♥️♥️Çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. Takip ettiğim bloglardan. İkinize de çok teşekkürler canım:)

  YanıtlaSil
 8. Bipudra son derece başarılı bir blog dostluğunuz daim olsun.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski