Bir Duyuru - Minikler Üşümesin


Herkese merhaba dostlarım. Bugün bir duyuru yapmak istiyorum. Uzun zamandır instagramda takipleştiğim Mine Özbayraktar arkadaşım bir öğretmen arkadaşı ile birlikte ihtiyacı olan minik çocuklara bot ve mont almak için kolları sıvadılar. Bu yardım kampanyasına katılmak isteyenler için de instagram adresleri ve telefon numarası verdiler.

Sizler de bu anlamlı etkinliğe katılıp, minik ayakları ısıtmak isterseniz bu numaradan ulaşabilirsiniz. Onlar size bilgi verip yönlendirecekler.
Soğuk kış günlerinde siz de bir ya da birkaç çocuğa ulaşıp onlara sevgi sıcaklığını ulaştırabilirsiniz. Duyurup daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak isteyen blog yazarı arkadaşlarım da paylaşırsa mutlu olurum.
Herkese sevgiler

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bilgilendirdiğin için teşekkürler sevgili Derya. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalı. Keşke hiç gerek kalmasa...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke, ama insanlar birlik oluncaçok şey başarabilir ☺️

   Sil
 2. hıms fotideki numara herhaldeee :)

  YanıtlaSil
 3. Tamamdır Deryacım, bazen böyle bir tetikleme iyi geliyor insana.. Ulaşalım canım benim ♥

  YanıtlaSil
 4. Blog eklentin olsaydı oradan paylaşacaktım Derya. Ama elimden geleni yapacağım. Çok anlamlı bir girişim. Dilerim ses duyururuz. Teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Umarım bir faydamız dokunur:)

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Bence de çok anlamlı bir işe soyunmuşlar. Dilerim arzu edilen sonuç alınır.

   Sil
 6. Çok güzel bir düşünce 💜

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi canım? Keşke herkes bu işlerle uğraşsa.

   Sil
Daha yeni Daha eski