The OA 2. Sezon Nihayet Başladı

The OA, Netflix

The OA hayranları ( ki ben de bunlardan biriyim) için iyi haber, uzun zamandır 2. sezonu bekleyenlerin hasreti bitti. Nihayet 2. sezonun ilk dört bölümünü bir solukta izledim. 

 The OA

Daha önce bahsetmiştim OA 1. sezondan, buradan okuyabilirsiniz. Devamı da birbirine bağlı olduğu için ilk sezonu izlemekle başlasanız iyi olur. Senaryo yazarları Brit Marling ve Yal Batmanglij. Praire bu sezonda karşımıza doğum adı olan Nina olarak, zengin bir Rus olarak çıkıyor. Farklı bir boyuta geçmiştir ilk sezon sonunda vurulduktan sonra. İlk sezondaki dostlarını bulur, ancak hepsi farklı şekillerde boyut değiştirmişlerdir. Ölümden sonra, boyut değiştirerek dünyaya tekrar dönüşün devam ettiği bu sezonda, paralel olarak farklı esrarengiz gelişmeler de var. Konu hakkında fazla ipucu vermeyeyim de heyecanı kaçmasın. İlginç olan bir detaydan da bahsetmek istiyorum, dizinin yapımcı kadrosunda sürpriz bir isim Brad Pitt de var.

 The OA
Dizinin iki sezonu da sekizer bölümden oluşuyor. Çok severek izlediğim için bu kadar kısa olmasına bozuldum biraz. Umarım 3. sezon da gelir. Başrolü oynayan ve aynı zamanda senaryo yazarlarından biri olan Brit Marling umarım önümüzdeki yıllarda yeni bölümler de yazar. Dizi ilk sezonuyla bile büyük bir hayran kitlesi edindi. Farklı bir boyuta geçişi sağlayan 5 hareketlik dans oldukça ünlü oldu. 

The OA 5 Hareket32 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Brad Pitt,demek yapımcı kadrosunda.....

  YanıtlaSil
 2. Ben de dün akşam başladım.
  Merakla bekliyorum nasıl ilerleyecek diye...

  YanıtlaSil
 3. Bu diziyi hiç duymamıştım daha önce. Kurgusu tam benim izleyeceğim türde. Farklı boyutlar, evrenler konuları hep ilgimi çeker. Kesinlikle izleyeceğim. Teşekkürler tavsiye için.

  YanıtlaSil
 4. hımm izlemedim maalsef..nasi bi dizi acaba..🙂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilim kurgu gibi uzayla ilgisi olmasa da 😀

   Sil
 5. Dizi izlemeye pek fırsatım olmuyor 🙈ilk fırsatta bakabilirim konusu bana göre

  YanıtlaSil
 6. Güzel gözüküyor ama pek dizi izlemiyorum. Belki ilerde fikrim değişir dursun blogta:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de netflix sayesinde kış aylarında izliyorum.

   Sil
 7. Merak ettim ilgi çekici olmalı.

  YanıtlaSil
 8. Ilk sezonu izlemedim..hoş zaten pek dizi izleme alışkanlığımda yok zaten :)))))

  YanıtlaSil
 9. ay valla mııııııı süper habeer yaaa oleeey en sevdiğim dizilerdeeen, son bölümün son on dakkasına bayılmıştıım :) brit marling'in oynadığı filmler var çok güzeeeel :)

  YanıtlaSil
 10. Çok ilginç geldi bana konusu, izlemek isterim kesinlikle.
  Eline sağlık :)

  YanıtlaSil
 11. İlginçmiş. Teşekkürler Derya 😊🌷🤚

  YanıtlaSil
 12. Ben izlemiyorum ama cok ilginc bir diziye benziyor💖

  YanıtlaSil
 13. Hic izlemedim. Bir göz atayım 👍

  YanıtlaSil
 14. Çok merak ettim mutlaka izleyeceğim :)

  YanıtlaSil
 15. Boyut değiştirme olayı oldukça ilgimi çekti . Dans videosunu da izledim. Diziyi daha çok merak ettim. Zaman yaratıp izleyebilsem keşke ☺

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fırsatını bulursan izle canım seveceğini tahmin ediyorum ☺️

   Sil
Daha yeni Daha eski