Kanadı Kırık Melek' in Kanadına Takılanlar-Destek Olunası Bir Güzellik

Sevgili Rukiye Türeyen' den arkadaşımız Deep sayesinde haberim oldu. Yurtdışında yaşamanın etkilerinden biri de gündemi tam olarak takip edememek. Ama geç de olsa bu güzel kadının yaptığı, kimimize inanılmaz gelen işten haberim olduğu için çok mutluyum. %99 bedensel engelli olan Rukiye, okuma yazmayı kendi kendine öğrenmiş ve kullanabildiği tek parmağı ile Kanadı Kırık Melek' in Kanadına Takılanlar kitabını yazmış. Gerçekten büyük bir irade, büyük bir azim. Bir de hayali varmış, anneciğine ev almak istiyormuş. Hem kendisini tebrik ediyorum, hem de tüm okurlarımı ve blog yazarı arkadaşlarımı destek olmaya davet ediyorum. Kitap yurdunda gayet uygun bir fiyata satılan kitabı almak için ben sevgili arkadaşım Cafe Tigris' ten yardım istedim ve 50 kitap alacağımı belirttim. Sağolsun canım arkadaşım beni kırmadı. Biliyorsunuz Cafe Tigris' in çocuklar için açtığı birçok kütüphanesi var. Aldığım kitapların 45 tanesini onun kütüphanelerine bağışlayacağım. Keşke yakında yaşayıp daha çok destek olabilsem. Çocukların kitap okuması adına arkadaşımızın yaptığı fedakarlık da takdiri hakediyor.
Yeni bir yıla yaklaştığımız bu günlerde bizler de umut ışığının çoğalmasına katkıda bulunalım, yılı iyiliklerle bitirelim. Yazımın sonuna kitapyurdunda kitaba ulaşabileceğiniz linki de ekliyorum. Sevgiyle kalın.

kitapyurdu

20 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ahh canım benim böyle güzel nir amaca hizmet etmek benim için tarif edilemez bir mutluluktur. En kısa zamanda kitaplarını alıp yerlerine ulaştıracağım.
  Sevgiyle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir tanesin sen. yardimin icin cok tesekkürler 😊

   Sil
 2. Ne güzel bir yardımlaşma olmuş.Seviyorum ikinizi de :)

  YanıtlaSil
 3. Alalım, okuyalım, duyuralım. ...

  YanıtlaSil
 4. Seni takdir ediyorum koca yürekli insan. Blogu da var. Takibe alıp onu yalnız bırakmamalıyız.

  YanıtlaSil
 5. İlk siparişime ekleyip, blogda yazacağım inşallah :)

  YanıtlaSil
 6. Yanıtlar
  1. Ben tesekkür ederim elimden bu kadari geldi 😊

   Sil
 7. İlk fırsatta alacağım inşallah. Teşekkürler bu güzel içerik için :)

  YanıtlaSil
 8. ne güzel bir yardımlaşma örneği,emeğinize sağlık..✔😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bircok blog yazari arkadas almis cok mutlu oldum 😊

   Sil
 9. Ne güzel yüreğine sağlık, alıp okuyanlar çoğalsın

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski