Hayata Yeni Bir Renk - Hoşgeldin Ekin Bebek


deryasoyguel.com

Herkese selam !!! Günler nasıl geçiyor? Biz koşturmacalı da olsa epey bir düzene girdik. Az önce oğlumu yatılı okula uğurladım. Geçen yıl ilk başladığı zamanı yazdığım aklıma geldi, neredeyse ikinci yılı bitirecek. Ortanca oğlumun piyano hayalini yazmıştım artık tıngır mıngır çalıyor. Kızımın yuva maceralarını anlatırken, ilkokulu yarıladı neredeyse. Bloglarımız da kendine has bir dünya. Bize ayna tutuyor zaman zaman. Çocuklarımız doğuyor, büyüyor hatta evleniyor. İş güç sahibi oluyoruz, acılarımız oluyor; tüm bu gelişmeleri blogda paylaşıyoruz. Sonra geriye dönük baktığımızda aa bunlar da olmuş, şunu da yazmışım diyoruz. Aynı şekilde arkadaşlarımızla ilgili yazdıklarımızda da zamana bir yolculuk yapıyoruz her okuduğumuzda.
Geçenlerde dünyamıza yeni bir renk katıldı. Ennnnn sevdiğim ve yazılarını özlediğim blogger arkadaşlarımdan sevgili Örgüçantam bloğunun sahibesi Hatice Yazıcı' nın yeni bir torunu oldu. Torunlarını ne kadar çok sevdiğini bildiğim için, mutluluğunu tahmin edebiliyor ve paylaşıyorum. Ekin bebek sağlıklı, analı babalı, mutlu büyüsün. Dünyamıza hoşgeldin.

delikizinbohçası

24 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ahhh canım . Bloglarımız herşeyimizi paylaştığımız, Bazen gerçek yaşamda paylaşmadığımız şeylere yer cerdiğimiz sır defterlerimiz.
  Buradaki dostluklarımı da hiçbir şeye değişmem.
  Benim de En sevdiğim dostlarımdan biri olan Hatice Hanım’ın torun haberleri beni de çok sevindirdi. Bebeklerimize sağlıklı ve uzun bir ömür dileklerimle

  YanıtlaSil
 2. Sağlıklı,mutlu,huzurlu bir ömrü olsun inşallah Ekin bebeğin💕🙏🏻😊

  YanıtlaSil
 3. Hoşgelmiş, sefalar getirmiş, ismiyle yaşasın, Allah analı, babalı büyütsün. :)

  YanıtlaSil
 4. Hatice kardeşimi kutluyorum. Ekin bebeği Allah analı babalı büyütsün. Diğerinin ismi de Duru'ydu galiba. Bilgi verdiğin için teşekkürler Derya :)

  YanıtlaSil
 5. Torun baldan tatlı derler.. Allah analı-babalı büyütsün, hayılrlı olsun ♥

  YanıtlaSil
 6. Hayırlı uğurlu olsun.Rabbim ömrünü güzel yazsın.Derya canım gerçekten yazılarımız hayatımızdan kesitler taşıyan arşiv niteliğinde...Ve hepsi birer hatıra bize..

  YanıtlaSil
 7. Hayırlı uğurlu olsun 😊 sağlıkla insAllah güzel bir ömrü olsun 😊

  YanıtlaSil
 8. Sağlıklı, mutlu ve güzel bir ömrü olur inşallah 😊😊

  YanıtlaSil
 9. Allah sağlıklı uzun ömürler versin canım.

  YanıtlaSil
 10. Sağlıklı, mutlu, güzel bir ömrü olsun.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski