Bridget Jones Baby - Film Önerisi ???

Renee Zellweger

Herkese selam !!! Temmuz ayında oldukça yağmurlu günler yaşadık. Neyse ki ev ve bahçede de yapılacak çok iş vardı onları halletme fırsatım oldu. Yine böyle yağmurlu bir günde çocuklar kendi alanlarına çekilip etrafı bana bırakınca, ütü yaparken bir film izleyeyim bari dedim :) Daha önceki Bridget Jones filmlerini doğrusu çok severek izlemiştim Briget Jones Baby ( Bridget Jones' un Bebeği) isimli son bölümü de izleyeyim dedim. Ama sonuncu film beni hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle Patrick Dempsey' i bu role bir türlü yakıştıramadım. Renee Zellweger yüzüne be yaptırdı bilmiyorum ama mimiklerini inanılmaz olumsuz etkilemiş. Colin Feith ise eh işte, fena değildi. Diğer bölümlere göre çok vasat bir film olmuş, artık daha fazla bölüm çekmeseler de olur bence :) Bir ütü yapmalık beni idare etti :) 

Renee Zellweger
Diğer filmlerin hatırına izlerim diyorsanız ve boş vaktiniz varsa izleyin. Ben pek tavsiye edemeyeceğim. Sevgiyle kalın...

24 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Rene'nin akıl dışı estetik ameliyatından sonra bu filmi çevirmesine çok şaşırmıştım. Kadın başkalaşım geçirmişti o ameliyatla yeniden aynı rolü nasıl oynadı bilmiyorum. Bakınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kadar amelyata ne gerek var bilmem sevdigim sanatcilarin yaslilik hali beni rahatsiz etmez hic, hatta daha samimi ve gercek bulurum. 😂😂😂

   Sil
 2. Sabah kahvaltımı yerken izlerim dedim, aa meğer ben seyretmişim bu filmi.. gelgelelim hiç aklımda yer etmemiş :) dediğin doğru ilk ikisi iyiydi de bu biraz zorlama olmuş. Sana da ütüde eşlik etmiş iyi bari :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Genelde ayni fikirde oldu bahsettigim arkadaslar da, demek ki yalniz degilmisim 😊

   Sil
 3. Seyrettim eğlenceli vasat bir film

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vasat evet bos vaktin varsa izlemeliklerden 😊

   Sil
 4. Bende seyretmiştimmm 🙋🏻‍♀️💕Ama aynı dediğin gibi Derya abla Ütü yanına,kahvaltı yaparken ya da yemek yaparken felan açıp oyalanmalık bir film.

  YanıtlaSil
 5. Pek film izlemem ama yorumları dinlemeyi severim Derya:) Geçen defaki Milas'a gidişimde Bodrum uçağı olduğu için, büyük ihtimal en az iki ünlüye ya da sosyetik sınıftan hanımlara rastlıyoruz. Allah'm o dudaklar ve yüz ifadeleri nasıldır öyle... İnan tahammül edemiyor ve bakışlarımı kaçırıyorum. Bir aktrist için riskli bence...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de sevmiyorum. Insanin kendinden de bu kadar memnunsuz olmasi bir cesit hastalik.

   Sil
 6. Ütü filmi bile yapmayayım ben bunu da hayallarimdeki gibi kalsın hatun ;)

  Öpüyorum seni

  YanıtlaSil
 7. İlki hariç diğerlerini seyretmedim.Ama ütü yaparken aklımda olsun :)))))

  YanıtlaSil
 8. Bridget Jones ilk filmini izledim diye hatırlıyorum ama emin de değilim. Malum film özürlü olunca. Hatırlattığın iyi oldu. Yeniden izleyeyim. Merci Derya :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de cok az izleyebiliyorum, kitaplar ilk tercihim 😊

   Sil
 9. Bridget Jones filmlerinin methini çok duydum ama bir türlü nasip olmadı izlemek, hayal kırıklığı yaşatmasına üzüldüm sanırım ilk filmlerden sonra devam filmleri ilkler kadar güzel olmuyor. Eline sağlık.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gercekten tekrarlar belirli bir sayiyi gecmemeli. Sevgiler 😊

   Sil
 10. ilk filmleri izledim sanırım ama net hatırlamıyorum, hepsini birden izleyebilirim boş vaktimde, merak ettim :)

  YanıtlaSil
 11. Bu filmleri hiç seyretmedim desem :)) Bana çok hitap etmiyorlar ...

  YanıtlaSil
 12. Çıtır çerez bişiy sanırım, ama yine de vakit geçirmek izlenebilir sanki...

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski