Hoşgeldin Mart !!!

Herkese selam dostlarım. Mart geldi ama, gördüğünüz gibi biz hala karlar altındayız. Bahar gelene kadar erise de güllerim kendine gelebilse diye kaygılanıyorum. Zaman bulabildikçe doğada yürüyüşler yaparak kış depresyonuna girmemeye çalışıyorum. Sizlerde ne var ne yok?

delikizinbohcs.blogspot.com

Son yazımdan beri yeni gelişmeler, kızımın okulda yarışmada kazanması, oğlum Ada'nın okulda bir sunum yapması; ki Ada çok çekingen ve az konuşan bir çocuktur :) Onun için bir sunum yapmak inanılmaz bir gelişmeydi. Büyük oğlum Ege de stajından memnun devam ediyor. Şefleri de çok memnun olmalı ki staj sonrası da kalmasını istediler. Benden haberler ise JD Sezer blog beni röportaj yapmak için davet etti ve keyifli bir yazı çıktı ortaya. Bazı eleştirilerim de oldu, dikkate aldılar teşekkür ederim. Merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz. 

delikizinbohcasi

Blogları gezerken, düşündüren yazılar da oluyor bazen. Sevgili İnci, oldukça anlamlı bir yazı yazmış başkaları için yaşamamak gerektiği hakkında. Yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Ben de yazdıklarına katılıyorum. Hem başkaları öyle istiyor diye hayatımızdan vazgeçmemeli, hem de insanların bizi yönetmesine izin vermemeliyiz. Yani uydu değil gezegen olmaya çalışmalıyız. Zaman zaman güzel ve okunmayı hakeden yazılar gözden kaçabiliyor. Ben de her bloğu okumak isterdim ama yetişemiyoruz veya sayfa akışlarımızda kaçırıyoruz. Dikkatimi çeken yazıların linklerini paylaşacağım bundan sonra. 


Bir de Mimlendim bu hafta yapacağım inşallah. Geçen hafta hep taslak yayımladım aklımda binbir yazı ne zaman yazabileceğim hepsini bilmem. Bu aralar kızımın okulunda gösteri için çalışırken çok dinlediğimiz ve pek sevdiğimiz bir şarkı var. Onu da sizlere haftasonu hediyesi ve neşesi olarak ekliyorum. 


25 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Mart geldi ama havalar soğuk ve kombiler yanıyor. Kar ise hiç olmadı bu kış, Ankara'da çocukken karsız kış olmazdı ve enaz 15 gün kar kalkmazdı. Belki 1 ay hem de diz boyu yağardı. Kardanadam yapardık, kızakla kayardık. Tabii 1960'lar...iklim değişmiş:(
  Çocukları tebrik ediyorum, bir anne olarak ne güzel, ne gurur verici bir şey, maşallah. Başarılarının devamın dilerim.
  Şarkı için teşekkürler:) Benim dizi final yaptı benim de taslaklarda 10 gündür bekleyen bir şarkı var bugün koyacağım ama bulaşıklar bekliyor:((((
  Yaz gelince güllerin mis gibi açsın..
  Sevgiler...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarim yakinda bahar resimleri ekleyebilirim 😊

   Sil
 2. Amazing post dear! <3
  Have a lovely weekend!
  xx


  To do list: Italy

  YanıtlaSil
 3. Hiç hoş gelmedi, ben hastayım şahsen :)

  YanıtlaSil
 4. Şubat ayı ortalamaya göre sıcak geçti. Marta daha soğuk hava ile girdik :)

  YanıtlaSil
 5. Bugün İstanbul'da fırtına vardı, uçacağız diye endişelendim. Kuzey ülkeleri mevsimlere hâlâ sadık. Aşağılara indikçe, sanki hiçbir şeyde düzen yok gibi geliyor bana, güvende hissetmiyorum... Bu her konuda Derya, inan oralarda yaşayalım dese çocuklar, Amerika hariç, her yere giderim :) Müzik nefisti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buralari seversiniz sakin tam yazmaya uygun 😍

   Sil
 6. Röportaj teklifimiz kabul ettiğiniz ve zaman ayırıp bizden bahsettiğiniz için çok teşekkür ederim derya hanım gelecekte gerçekleştireceğim etkinliklerde tekrar görüşmek üzere derya hanım iyi çalışmalar :)

  YanıtlaSil
 7. Tatlı telaşlarınız için kolaylıklar dilerim. Hafta sonu hediyesi için de teşekkür ederim :))

  YanıtlaSil
 8. gerçek kış yaşanmayınca hastalıklar arttı biraz mikrop kırılmadan bahara geçilecek bu gidişle bu hafta İzmir 18 dereceye çıkacakmış.

  YanıtlaSil
 9. Bizde bir kaç gündür uğultular içinde esen lodostan bunalımdayız.Panjurlar hiç durmadan tıngırdıyor.Gri İstanbul hali en sevmediğim:(
  Kardeşlerin huyları hep başka başka oluyor.Benim de ikiz olmalarına rağmen ikisi de ayrı havada.Bende bu yaz staj yapsınlar diye başlarını didiklemekteyim:)
  selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolayliklar dilerim cocuklarla hayat hep hareketli 😊

   Sil
 10. Buralara hiç kış gelmedi bu yıl. Bakalım yazımız nasıl olacak? Sürekli yaşayınca zor oluyordur da burdan bakınca manzara nefis..

  YanıtlaSil
 11. Buralar da çok soğuk canım. Bu sene yaz gelmeyecekmiş gibi :(Özellikle Ada yı tebrik ederim.
  Yazımdan bahsettiğin için teşekkür ederim 💗

  YanıtlaSil
 12. Dikkatini çeken blogların linkini paylaşmak güzel bir jest. Benim de bildiğim bloglara jest olarak yapmayı düşündüğüm benzer birkaç şey var. Daha hayata geçirmedim ama hep aklımda.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski