Müjdeli Bir Haber

yeni doğan- hoşgeldin bebek

Herkese merhaba !!! Hep tatsız olaylardan bahsedecek değiliz ya, bu günlerde yeni bir blog bebeğimiz oldu. Çoğumuzun tanıdığı İnciden Notlar bloğunun sahibesi sevgili İnci ikinci bebeğini dünyaya getirdi.

İçten, samimi yazıları ve sempatik kişiliği ile sevdiğim blogger arkadaşlarımdan olan sevgili İnci' ye ve ailesine gözünüz aydın ve yeni bebişimize de hoşgeldin dünyamıza demek istiyorum.

Umarım İnci de en kısa zamanda kendisini toparlayıp, evde hakim olan yeni düzene alışıp yazılarına devam eder. Bir çocukla iki çocuk arasındaki fark oluyor mu, ne zorluklar yaşıyor doğrusu yazılarını çok merak ediyorum  :)

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. İnci'yi biliyorum. Demek doğum yaptı :) Allah analı, babalı büyütsün. Paylaşımın için teşekkürler Derya, sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
 2. Hoşgelmiş, sefa gelmiş dünyaya:)))Allah analı, babalı büyütsün, ne kadar ince ve düşüncelisin Derya'cığım, çok hoş ve güzel bir sürpriz, hoşgeldin hediyesi olmuş İnci'ye. :)))Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Bebekler elimize doğup büyüyorlar gibi hissediyorum :) Allah analı babalı büyütsün, hoş gelmiş bebiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Degil mi? Istanbul hanimefendisi vardi ne heyecan yapmistik hiç sesi çikmiyor nerelerde acaba 😊

   Sil
 4. Ne güzel bir haber bu. İnci arkadaşımızı da tebrik ederim sizin aracılığınızla. Bir melek gelmiş,hoşgelmiş dünyaya. Allah analı-babalı büyütsün.:) Paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
 5. Yeni bəbiş xoş gəlmiş. Dünyaya hər yeni bir körpənin gəlişi çox böyük həyəcan oyadır məndə. Çünki çox açıq bir möcüzədir. Rəbbim sağlıqlı ömür nəsib etsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin. Çok güzel dilekler tesekkürler 😊

   Sil
  2. Ayyy ne güzel yazmışsın canım benim.
   Çok duygulandım ama💗 İyiki senin gibi dostlarım olmuş.
   Hem sana hemde güzel dileklerini paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
   Iyiki varsın💞👏👏👏😘

   Sil
  3. Aaa ben yanitlamamisim seni. Ne demek canim bebis hosgeldi saglikla büyüt 😊

   Sil
 6. Sevgiyle mutlulukla büyüsün inşallah😘😘😘

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski