Tatilin Adresi Kuşadası


Tatilin Adresi Kuşadası
Tertemiz havası, yumuşak iklimi ve deniziyle Ege Denizi kıyısında yer alan Kuşadası Türkiye’nin en değerli turizm merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Antik çağlarda Anadolu’nun Akdeniz’e açılan limanlarından biri olması ile tarihimizde de önemli bir yere sahip olan Kuşadası, hem gezmek isteyenleri hem de dinlenmek isteyen yerli ve yabancı turistleri kucaklıyor. Tarihi ve doğal güzellikleriyle en güzel tatil yörelerimizden biri olan Kuşadası’nda; Kadınlar Plajı, halk plajı, Yeşil Plaj, Yılancı Burnu Plajı, Uzun Plaj, Kuştur Plajı, Milli Park Plajlarında yatlarla ya da bireysel olarak denizden faydalanabilirsiniz. Günün her saati hareketli, cıvıl cıvıl sokaklarıyla eğlenceli bir tatil isteyenler için Kuşadası kesinlikle doğru bir adres olacaktır.
Bunun yanı sıra sadece yaz döneminde değil, kış turizmi için de uygun bir belde olduğunu söylemek mümkün. Doğa otelleri ile kışın kapalı havuzlar, ısıtmalı havuzlar, spa gibi seçeneklerle dinlenmek isteyenlerin tercih edebileceği tatil imkanını sunuyor. Yazlık evlerin oldukça fazla olduğu bölgede yerli ve yabancı zenginlerin tatillerini geçirmek için Kuşadası’nı tercih ettiğini görüyorsunuz. Buradaki oteller çoğunlukla her şey dahil konsepti benimsemiş. Oteller denize yakın konumlanmış ve ayrıca aqua havuz ve kapalı havuz gibi imkanlar da ziyaretçilere sunulmakta. Gün içinde ve gece yapılan animasyonlarla da dolu dolu bir tatil yapmanız fazlasıyla mümkün. Ayrıca geceleri sahne şovları ve konserlerle de eğlence devam ediyor. Müşterilerinin konforunu düşünen Kuşadası'ndaki otel seçenekleri için Jolly Tur ise en iyi yardımcınız olacak. Sunduğu otellerle çok güzel, uygun fiyatlarla bir tatil geçirebilir ve Jolly Tur imkânlarıyla daha avantajlı bir tatil yapabilirsiniz.
Gezilecek birçok yeri de barındıran Kuşadası’na gidip Güvercinada Kalesi’ni görmemek olmaz. Kuşadası ile özdeşleşmiş bu kale limanı korumak amaçlı yapılmış. Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Panionion sur duvarları ve meclis binası kalıntıları, Zeus Mağarası ve tarihi camileri de görülmeye değer güzellikte. Zeus Mağarası’na gidenler serinlemek için soğuk suyuna girebilir. Ayrıca Efes antik kenti, Meryem Ana ve Şirince gibi diğer turistik değerlere yakın olması da Kuşadası’nı daha çekici hale getiriyor. Tatil planında deniz, dinlenmek, huzur dışında gezmeye de yer vermek isteyenlerin rotasında bulundurması gereken Kuşadası ile tatilleri oldukça zengin anılarla geçecektir.


jolly tours- kusadasi

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Görmek istediğim yerlerden biri..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de henüz gitmedim çok güzel oldugunu duydum 😊

   Sil
 2. Siteye gidip otellere baktım. Kuşadası düşünülebilir. Özellikle Şirince Köyü'nü hep merak etmisimdir.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski