Bi yazarım bi yazarım :)


Selam dostlar. Bu hafta bize çok yağmur yağdı. Aslında size şööyle güzel bir bahar yazısı yazmak istiyordum ama yağmur bunalttı biraz. Bu havada evde kimse yoksa en iyi ne yapılır? Ya kitap okunur, ya da yazı yazılır. Ay ben de camdan yağmura bakarken önemli bir yazarmışım gibi hayal edip yazıp duruyorum işte:) Okuyan olmasa da ben içimi döküyorum.

Aslında bu bloğu açtığımda ne yazsam diyordum, günlük hayattan olaylar bloğa yazılır mı diye teredütteydim. Ama asıl bu blog sayesinde de okumaktan çok keyif aldığım blogları buldum. Ve onları okudukça yazabilirsin dedim. Örnek verecek olursam, bu konuda beni teşvik eden iki blog var sevgili Cafe Tigris ve sevgili Handan'ın Bir bloğu. O kadar keyifle okuyorum ki günlük gibi yazdıkları yazıları... İnsan düşününce benim hayatımla kim ilgilensin ki diyor ama aslında hepimizin hayatında bir başkasının kalbine dokunan, veya ortak bir yaşanmışlık bulduğu olaylar oluyor.
Günlük tutar gibi düzenli yazabilmeyi çok isterdim ama yalnız olduğumda ancak kafamı toparlayabiliyorum. Birçok blogla uğraşınca da en ihmal edilen, yine keyif için yazdığım Deli kızım oluyor. Oysa daha buraya yazmayı planladığım ne çok şey var... Bazı arkadaşlarla yazıştığımda, sen hep Deli Kız' a yazsan diyorlar. Ben de bu bloğumu çok seviyorum ama spor günlüğünde de bu güne kadar yüzlerce kadına yardımcı oldum. Gelen teşekkür mesajları ve sorulardan birilerine ulaşabildiğimi anlıyor ve o bloğa karşı sorumluluk duyuyorum.
Haa hiç işin yoktu gittin bir de 3. blog açtın diyeceksiniz. Haklısınız. Gerek var mıydı? Yoktu. Ama illa kendimi uluslararası alanda denemek istedim. Huzursuz bir kadınım ya, kabıma sığamadım işte. İnadım inat onu da kapatmayacağım:)
Önümüzdeki Eylül kızım okula başlayacak. Belki o zaman bana biraz soluklanacak zaman kalır. İnşallah kalır yani :)

24 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Merhaba. Bi yazmışsınız bi yazmışsınız ki :) ben de bi okudum bi okudum ki, zevkle. Kolaylıklar ve başarılar dilerim. Hoşça kalın.

  YanıtlaSil
 2. Yolun açık olsun canım benim :) Uluslararası landa da başarılı olacağına eminim :)

  YanıtlaSil
 3. Bahçe senin mi? Çok güzel, 41 kere maşallah. Kızın seneye okula başlayacak ay ne güzel hayırlı olsun şimdiden. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim bahçem. Çok tesekkür ederim 😆😆😆

   Sil
 4. Kızın okula gidince daha çok vaktin olur daha çok yazarsın .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En azindan ögleden önceleri rahat olur diye umuyorum 😊

   Sil
 5. O zaman vakit kalır, ben de bu bloğunu daha ismini ilk gördüğümde sevmiştim :)

  Ve bugün bu yazı bana ne kadar iyi geldi bilemezsin. Teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevdigim bloggerlardan bu yorumlari okumak da bana iyi geliyor 😊

   Sil
 6. Derya, en çok da bu samimi yazıları seviyorum. Haklısın Tigris'im de öyle yazar. Gayet güzeldi yazın. Tatlı kızın hayırlısıyla okula başlayınca daha çok ilgilenirsin. Üçüncü bloğun hayırlı olsun. Başarılarının devamı dileklerimle. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 7. Ne güzel şimdiden hayırlı olsun inşallah:) Çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum emeğinize sağlık sevgiler ...:)

  YanıtlaSil
 8. Ne güzel yazmışsınız insan anlattıkça geçer yüreğinin yarası derler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazmak terapi gibi oluyor gerçekten de 😊

   Sil
 9. Günlük gibi yazılar da çok takip ediliyor. Önemli olan samimi olması. Sende de samimiyet var zaten 😉

  YanıtlaSil
 10. Sen zaten önemli bir yazarsın.Henüz ünlü değilsin belki ;) Tigris ve Handan'a da selam, yeni bloğun da hayırlı olsun canim.Ben hatırlayamadım şu an ismini yeni bloğunun.Hatırlatır mısın?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ünlü olmasam da olur yoksa huzurum bozulur insan içine çikmayi pek sevmem 😊. Diger blogum deriasworld.blogspot.com

   Sil
 11. Yazılarını severek okuyorum.İyi ki yazıyorsun.

  YanıtlaSil
 12. Sayıları çok değil ama devamlı takip ettiğim kişisel bloglardan birine sahipsin. Birbirinden farklı, rutinin dışında yazilar, samimi yazılan yazılar takipte kalmamı sağlıyor. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoook tesekkürler ne mutlu oldum güzel yorumlarla 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski