Haftanın Bloğu ???seni seçtim güzel blog
Bu hafta bir değil iki konuğum var. Onları birbirinden ayıramadım. Sevgili Kader ve Yasemin Kitiş'in hazırladığı iki blog var. Birbirinden lezzetli yemek tarifleri içeren Çok Kolay Tarifler ve bakım, güzellik, moda, dekorasyon gibi kapsamlı konuları ele alan Bakımlı Bayan . Eklediği moda yazıları özellikle ilgimi çekiyor. Giysi kombinleri, faydalı bilgiler, dekorasyon fikirleri ne ararsanız var. Her iki blog da hiç bıkmadan gezilecek bloglar. Adeta bir arşiv niteliğindeler.


cokkolaytarifler

bakımlıbayan33 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. ikisi de güzel bloglarmış beğendim..

  YanıtlaSil
 2. ikisi de severek takip ettiğim bloglar ;)

  YanıtlaSil
 3. Ben de takibe aldım :) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. İkisi de sevdiğim ve takip ettiğim bloglar...

  YanıtlaSil
 5. iki bloguda yeni duydum ama hemen takibealıyorum:)

  YanıtlaSil
 6. Gidip dolanayım o zaman:)))

  YanıtlaSil
 7. Faydalı ve akıcı yazınız için teşekkür ederim blogumu takip ederseniz sevinirim. https://hastaliktakip.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 8. yine çok iyi bir seçim olmuş, kendisini severek takip ediyorum =)

  YanıtlaSil
 9. Aşinayım, takibe başlayayım. Arkadaşımızı kutluyoruz, bu etkinliği devam ettirdiğin için de seni kutlarım Derya. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesekkürler Ece hanim. Iyi oluyor bloglar bulusmus oluyor.

   Sil
 10. takip etmediğim bloglar ikisi de
  tanıtım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 11. Ne güzel bloglar, her iki bloğu da severek takip ediyorum. Sevgili bakımlı bayan sağolsun her zaman desteğini hissettiriyor. Çok güzel blogları seçmişsin yine Derya'cım senin de emeğine sağlık 😊. Sevgilerimle💖

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkürler canim daha kalbimden geçen çok blog var 😊

   Sil
 12. Derya hanım bizi haftanın bloğu seçmişsin çok teşekkür ederiz. Mutlu olduk ve gururlandık bu bizim için harika bir ödül oldu. Her zaman bize destek oluyorsun sen örnek bir bloggersın. Sana ve tüm yorum yapan arkadaşlara sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Çok teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim sizleri blogumda konuk etmekten mutlu oldum.

   Sil
 13. Her ikiside benim severek takip ettiğim bloglar.
  Tebrik ederim.
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 14. Bakımlı Bayan ve Çok Kolay Tarifler severek takip ettiğim adresler. Bazen çıkması zor bile olabiliyor :) Bir üçüncü var ona henüz ısınıyorum :) Paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet üçüncüyü sonradan ögrendim 🙈

   Sil
 15. Uğramışsınız geç döndüm malum anneciğimin durumu teşekkür ederim,dilekleriniz için.Haftanın bloğlarını tebrik ediyorum hepsi birbirinden değerli ve ciciler.Seevgiler.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski