Haftanın Bloğu - Umutlu Ev Kadını

Biliyorum haftanın bloğu yazımı çok erteledim. Aslında sıradaki blog aklımdaydı ama bir türlü yazamadım. Yine geleneği bozmayarak bloglarımı açtığımdan beri beni destekleyen ve blog dışında da ben gamzeye yazabilirim diyebileceğim bir de dost kazandım. Evet haftanın bloğu umutlu ev kadını .
Umutlu Ev Kadını Blog

Bloğunda yok yok diyebileceğimiz arkadaşlarımızdan. Kişisel yazıları, kitap önerileri, film, yemek gibi birçok konuyu bulabileceğiniz renkli bloğu henüz keşfetmediyseniz mutlaka ziyaret edin. Sevgili Gamze, seviyeli ve hanımefendi kişiliğini yazılarına da yansıtıyor. Son derece donanımlı ve bilgili bir blogger. Bir yazı yazdıysa mutlaka çok araştırdığına ve o konuya hakim olduğuna emin olarak okuyabilirsiniz.

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ellerine sağlık D. Soygul!!! Gamze S. takipteyim, güzel seçim olmuş ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korecim sırada daha güzel bloglar var başkalarının yer vermeyeceğini düşündüğüm. Biz herkes herkesi tanıyor sanıyoruz ama gerçekten bu etkinlik buluşturuyor birbirini tanımayanları.

   Sil
 2. Hemen ben de bakıyorum umutlu ev kadınına :) Bana da yer verirseniz sayfanızda sevinirim, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her arkadaşa sıra gelecektir . Siz de katılın etkinliğimize. Ben bloğu açtığımda ilk dostluk kurduğum ve yakın olduğum arkadaşlara öncelik verdim ama daha uzun süre her hafta bir bloğu tanıtacağımı sanıyorum.

   Sil
 3. Tavsiye için için teşekkürler, uğrayacağım hemen bloga :)

  YanıtlaSil
 4. Çok duygulanıp gururlandım, beni haftanın blogu olarak seçtiğin için çok mutluyum. Yazın asıl seni ne kadar güzel bir insan olduğunu gösteriyor, öpüyorum seni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen de güzel bir insansın canım. Ben ilk sıraya severek takip ettiğim ve yakın hissettiğim arkadaşları aldım. Her hafta yaptıkça aa epey de çokmuş diyorum :)

   Sil
 5. Takip ettiğim bir blog ne güzel seçim olmuş instagramını görmemiştim hemen baktım :))

  YanıtlaSil
 6. Umutlu Ev Kadınının bende de yeri ayrıdır :) blogumu açtığımda bana destek veren ilk bloggerlardandı ve hep yanımda oldu :)

  YanıtlaSil
 7. Gurbet kuşlarımızdan biri :) Miras Eristle yaptığı bir yorumlaşma sonrasında konuşma tarzını merak ettiğim blogger. Derya Hanım, yazılarının çok özenli yazıldığı konusuna ben de katılıyorum. Üzüldüğüm tek nokta devamlı takip edemiyor oluşum. Bu birçok blog için geçerli ama... Hemen uğruyorummm. Paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 8. Benimde takip ettigim bir blog eline saglik;)

  YanıtlaSil
 9. Rengarenk bloglar içinde çok güzel bir renk :)

  YanıtlaSil
 10. Umudunuz yüreğinizden hiç eksik olmasın ;)))

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski