Ben Kimim?Geçenlerde çok ilginç bir mesaj aldım. Mesajda diyor ki ' Üç bloğunu gezdiğimde üç değişik insanla karşılaşıyorum. Birinde spor hayatı olan aktif bir kadın, diğerinde bahçesiyle bitkileriyle haşır neşir akıllı uslu bir kadın, diğerinde deli bir kadın. Sen aslında kimsin yahu? ' Çok güldüm bu tespitlere ama benim de verdiğim yanıt şu oldu: ' Hepsi ve daha fazlası'. Evet içi ayrı dışı ayrı derler ya ben de öyle bir insanım. Dış görünüşüm ayrı, insanlara giden yansıma ayrı, iç ayrı. İçimde yaşayan birçok kadın var ve ben bunları ihtiyacım oldukça çıkarıyorum ortaya. Ama hepsi benim aslında.
Mesela süslenmeyi, renkli şeyler giymeyi çok severim ama hani süslenip püslenip gezen kadın rolüne uymam. İnsanlarla konuştuğumda çok pozitif sıcak enerji aldıklarını söylerler ama kişisel tercihim yalnızlıktır. Etrafımda renklerin saçtığı neşeli ortamı çok severim. Ama çok eğlenceli bir insan olduğumu söyleyemem. Kendim hakkında çok şey anlatırım ama tam olarak kim olduğumu anlatmayı sevmem.

Bahçem de tam iç dünyamı yansıtıyor. Renkgarenk çeşitli bitkilerle dolu deli kızın bohçası gibi bir bahçe.
Bazen ben de yoruluyorum bu karmaşadan ama beni böyle bir paket halinde kabul ediverin ne yapalım.

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. İnsanın bilinmedik yanlarının olması hatta çok yönlü olması ne güzel işte... önemli olan mutlu olmak değil mi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Unutmusum bu yaziyi 😂😂😂. Evet insan hep ayni olmaktan bikabilir 😊

   Sil
 2. Çok şey anlatıyorsun ama yine de seni tanıyamıyoruz 😀 Gizem dolusun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok şey ama herşey değil 😉. Bazı şeyler insanın özelinde kalmalı ☺️

   Sil
Daha yeni Daha eski