Sende İncel İle Kadınca Yorumlar

Sevgili Blogger arkadaşların içinde birkaç tanesi var ki daha ben neyin ne olduğunun farkına varmamışken, sudan çıkmış balık gibi ne yöne gideceğimi bilemezken bana dostluk eli uzattılar ve aralarına aldılar. İste Sende İncel İle Kadınca Yorumların yazarı Sevinç Aslantürk de ilki bu güzel insanların.

Aramızda ülkelerin mesafesi olmasına ve hiç yüzyüze tanışmamış olmamıza rağmen blog hayatımın başında benim kalbimi kazandı. Ne zaman soracak bir sorum olsa sabırla ve hiç değişmeyen nezaketi ile yanıt verdi. Bloğunda yok yok diyebiliriz. Sağlıktan spora, güzellikten çeşitli ürün tanıtımlarına kadar birçok konuyu bulabilirsiniz. En beğendiğim blog dizaynlarından birine sahip ve keyif alarak okuduğum bloglardan.
Hem anne hem yeni bir bebeğin bekleyişi içinde olmasına rağmen blog yazılarını da ihmal etmiyor. Okumak isteyenler için linki www.sendeincel.com .

7 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Canııımm ne kadar mutlu ettin beni. Ben seninle sohbetlerimi hep keyif alarak yaptım ve yapmaya devam edeceğim. her geçen gün adımlarını mutlulukla izliyorum . Dostluğumuzun artarak sürmesi dileği ile sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkür ederim. Ben in ternette çok güzel dostluklar kurdum. Mesafeler engel olmadi hiç. Sen örnek aldigim bir bloggersin hep söyledim bunu.

   Sil
  2. Teşekkür ederim canım benim :)

   Sil
 2. hımm tanımıyooom tanışırız o zaman bi araa :)

  YanıtlaSil
 3. Yardımlaşmak, fikir alışverişinde bulunmak her zaman çok güzeldir. Biz 1 sene önce profesyonel anlamda bu işe başladığımızda çok zorlandık fakat yeni arkadaşlarımıza her zaman destek olmak isteriz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kader hanim sizler gibi insanlarin varligini bilmek güzel. Ben henüz amatörce bloglarimi yaziyorum umarim zaman içinde daha çok tecrübe kazanip profesyonel bir blog yazariyim diyebilirim.

   Sil
Daha yeni Daha eski