Agatha Christie - Der Letzte Jocker - Dört Neşeli Arkadaş


Seven Deals Mystery

Bir malikanede işlenen bir cinayet ve maceralı bir Agatha Christie romanı Dört Neşeli Arkadaş-Seven Deals Mystery; benim okuduğum adıyla Der Letzte Jocker. Keşke tüm dillerde aynı isimle çevirseler...

Seven Deals Mystery-Agatha ChristieBundle 6 arkadaşını babalarının kır evine davet ediyor.
Siz ve 5 arkadaşınız bir şaka planlıyorsunuz, ancak altıncı için bu şaka korkunç bir şekilde geri tepiyor ve aniden ortada bir ceset var. Tabii ki, herkes dehşete düşer, ama Bundle bir ipucu bulur ve gizli bir organizasyon olan Yedi Kadran'ı izlemeye başlar. Böylece bir kedi ve fare oyunu başlar.

Seven Deals Mystery-Agatha ChristieBence;

Kitabı yine çok özel buldum. Gizli örgütlenme, komplo teorisi gibi konuların işlendiği, rahat okunan bir Agatha Christie kitabıydı. Genelde en sevdiklerim Poirot ve Miss Marple kitapları olsa da, tüm Christie kitaplarını severek okuyorum.

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. "4 neşeli arkadaş" adı fakat kitapta 6 kişi var. Merak uyandırıyor. Şakanın kabusa dönmesi, katilin kim olduğunun ortaya çıkıp çıkamayacağı da aynı şekilde.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Agatha kitaplarının isimlerini nedense her dile farklı çevirmişler. Türkçelerini bulmakta zorlanıyorum genelde:)

   Sil
 2. Sürükleyici bir tarzı var yazarın...

  YanıtlaSil
 3. Agatha'nın bu kitabını da listeme ekleyeyim.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski