İzev Videosu - Bir Tıkla Güzelliklere Vesile Ol

Yaşam Hakkı-Pink Floyd- Another Brick İn The Wall

Ekranda ilk izlediğim ve hikayesini dinlediğim zaman tüylerim diken diken oldu ve gözlerim doldu. Gençliğimin en sevdiğim şarkılarından Another Brick İn The Wall, bu kadar güzel kullanılabilirdi iyi bir amaç uğruna. Ne dinlerdik bu şarkıyı ve ne kadar da anlamlı bir parçadır. Pink Floyd' u çok severdim benim gençliğimde plaktan dinlerdik tabii çaktırmayın :) Ama evde hala DVD si vardır. Grubun kurucusu Roger Waters, şarkının telif haklarını 2 yıllığına İZEV' e vererek, yaptıkları müziğin kendi hayat görüşlerini de yansıttığını bir kez daha kanıtladı. Down Sendromlu gençler videoda bir harikaydılar. Umarım toplumda ötekileştirmeye, ayrıştırmaya, dışlamaya karşı bir farkındalık oluşturur. İZEV,  10 milyon izlenme oranına ulaşırsa engelli gençler için bir köy kuracak. Gün boyunca nereleri tıklamıyoruz ki, bol bol tıklayıp destek olalım bu güzel ve anlamlı projeye. 


10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çok güzel, mükemmel bir proje. Sayende ben de öğrenmiş ve bir tık'la bile olmuş olsa destek olmuş oldum. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar güzel, çok seviyorum böyle projeleri, zaten tıklamıştım ama duyurmakta gerek .

  YanıtlaSil
 3. arada tıklıyorum ben Roger waters'ı çok takdir ettim çok bravo :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gercekten öyle takdir edilecek bir is yapmis 😊

   Sil
 4. Video gündeme ilk geldiğinde izleyenlerdenim, hatta whatsapp gruplarımızda da aramızda paylaşımını yapmıştık. Umarım 10 milyonu geçer izlenme sayısı...

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir proje olmuş

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski