Weeds- Deli Kız Öneriyor

Netflix ve Amazon' a üye olduğumuzdan beri ne kadar iyi bir karar vermişiz diyorum. Hem çocuk programlarını seçebiliyorum, hem de onlar uyurken istediğimiz şeyi seçip reklamsız izleyebiliyoruz. Çocuk programlarının arasındaki reklamlar ortadan kalkınca, onların her reklamda gördüklerini istemelerinden de kurtulduk :) Hem de seçtiğim programları açıyorum özellikle kızım için.
En sevdiğim de normal zamanda hiç dizi takip edemezken, buralarda ister dizinin yarım bölümünü izliyorum; ister birkaç bölüm. Evde dizi izlemek ve evde film izlemek gerçekten bizim için büyük bir lüks.

nancy botwin-netflix-mary louise parker

Bu kış izlediğim ve keşke devamı çekilseydi dediğim dizilerden biri oldu Weeds. Çok sevdiği eşi ve iki oğluyla varlıklı insanların oturduğu Agrestic isimli bir semtte, lüks villasında yaşayan Nancy Botwin, eşinin aniden ölümü ile ne yapacağını şaşırır. Ne lüks yaşamından vazgeçmek ister, ne de çocuklarını alıştıkları hayattan mahrum bırakmak. Eski bir dansçıdır ancak istediği gibi para kazanabileceği bir fırsat bulamayınca bazı komşulara marihuana satmaya başlar. Zaman içinde işler kontrolünden çıkacak ve büyük bir uyuşturucu ailesinin patroniçesi olacaktır. Bir yanda her an hayati tehlike taşıdığı işi, diğer yanda bir arada tutmaya çalıştığı ailesi...

netflix-nancy botwin-mary louise parker

Son derece maceralı ve zaman zaman da esprili izlemesi çok keyifli bir dizi. Dizi kahramanı Nancy Botwin' in giyim tarzını da çok beğendiğimi söylemeliyim. Başrolde Mary Louise Parker oynuyor. Yanınızda küçük çocuk varken izlemeyin ama Netflix üyeliğiniz varsa da kaçırmayın derim. Ben ütü filan yaparken çabucak izleyip bitirdim tüm bölümleri.


netflix-nancv botwin-mary louise parker

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Aklıma yazdım, Derya, teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 2. çok güzel diye okumuştum da seyredemedim daha..

  YanıtlaSil
 3. Ütü yaparken sıkılıyorum. Aklımda olsun :))

  YanıtlaSil
 4. Bir tür dişi Escobar desene:))))emeğine sağlık Derya'cığım.

  YanıtlaSil
 5. Ufaklığı uyulduğunda ben de başlarım canım.
  Yeni birşeyler arıyordum.Iyi denk geldi😊👍👍

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski