Geçmişten Gelen Adam-Ece Evren

kitap tavsiyesi
Blog aleminin ablalarından da olsa, sevgiye her zaman özlem duyan çocuk kalbine sahip canımız bir tanecik Ece Evren' imiz ikinci kitabını bitirdi. Henüz okuma şansım olmadı ne yazık ki, umarım okur ve detaylı izlenimlerimi de paylaşabilirim. Ancak blog yazıları ve ilk kitabı Kara Pazarlar' daki ustalığına bakacak olursam mendilleri hazırlayın derim :) Şimdilik elimden tek gelen bol bol paylaşıp tanıtımını yapmak ve bol satışlar dilemek. Eğer sevgili Ece Evren' in yazılarını okumadıysanız ve kitabı almadan önce bir fikir sahibi olmak istiyorsanız, Ece Evren duygu dolu bloğuna göz atabilirsiniz. 
Geçmişten Gelen Adam, Gece Kitaplığı' ndan çıktı. Blogger arkadaşım Beyda' nın Kitaplığı da çok güzel ve detaylı bir tanıtım yazısı yazmış onu da buradan okuyabilirsiniz. 

11 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Derya'cığım. O kadar duygulandım ki canım... Çok teşekkür ederim, hem bu paylaşımın, hem de bana dair güzel düşüncelerin için. Kitabım uçarak sana gelmek istiyor.Tabii Avusturya'ya ilk defa gideceği için orada onun mihmandarı olur musun? Dm,den bekliyorum :) Sevgiyle kucaklıyorum seni. Tekrar çok teşekkürler. Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
 2. Henüz okumadım ben de ama ismi çok cezbetti, kitapların isimleri benim için her zaman önemlidir, umarım bol bol okunur, bestseller olur. Tekrar tebrik ediyorum bu ikinci romanı için.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım arkadaşım, çok teşekkür ederim. Sevgilerimle :)

   Sil
 3. Ece Evren'e yeni kitabı hayırlı olsun diyeyim.Sana da paylaşımını yaptığın için teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Yeşim, sizleri layıkıyla ziyaret edemiyorum, mazur görün. Dileğin için teşekkürler kızım. Sevgilerimle.

   Sil
 4. Bu arada bloglardan biraz uzak kaldım. Yeni bir kitap, yeni bir paylaşım. Sevindim, mutlu oldum. Ece Evren yazılarıyla, paylaşımlarıyla, kişiliğiyle sevdiğim, takdir ettiğim bir arkadaşımız. Umarım kitap hak ettiği yerde olur. Ece'ye başarılar diliyorum.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makbule kardeşim, hoş geldiniz. İlginiz, yorumunuz ve dileğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar...

   Sil
 5. Ne güzel bir haber bu, Ece hanıma başarılar diliyorum yeni kitabında.

  YanıtlaSil
 6. İnşallah kitabı bol satış ve okurlu olur. Emeklerinin karşılığını alır. Ellerine sağlık Deryacığım :)

  YanıtlaSil
 7. Çok mutlu olduk biz de :) Ece ablanın başarılarının devamını diliyoruz :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski