Web Analytics
Sahnelerin Kraliçesi Dost Blogger

Sahnelerin Kraliçesi Dost Blogger

https://delikizinbohcs.blogspot.co.at/p/blog-tavsiyelerim.html
Ne yapabiliriz? Yaşamak gerek! Yaşayacağız Vanya Dayı. Çok uzun günler, boğucu akşamlar geçireceğiz. Alınyazımızın bütün sınavlarına sabırla katlanacağız. Bugün de, yaşlılığımızda da, dinlenmek bilmeden, başkaları için çalışıp didineceğiz. Ecel saati gelip çatınca da uysalca öleceğiz ve orada, mezarın ötesinde, çok acı çektik, gözyaşı döktük, çok acı şeyler yaşadık diyeceğiz... Ve Tanrı acıyacak bize ve biz seninle, canım dayıcığım, parlak, güzel, sevimli bir hayata kavuşacağız ve buradaki mutsuzluklarımıza sevecenlikle, hoşgörüyle gülümseyeceğiz ve dinleneceğiz... İnanıyorum buna dayıcığım, bütün kalbimle, tutkuyla inanıyorum...
(Vanya Dayı, Anton Çehov)
Bu güzel tiradla karşılamak istediğim konuğum, blogger aleminin yetenekli, sanatçı ruhlu ve hanımefendi fertlerinden sevgili Aytül Örcün. Ayna Hikayesi bloğunun güzel sahibesi.

https://aynahikayesi.blogspot.co.at/
Buraya sıklıkla yazdığım gibi, bazı insanlarla yüzyüze tanışmasak da zaman içinde bir yakınlık duyuyorum. Bunun nedeni belki yaşamdaki benzer noktalar, benzer hobiler veya kişilikler. Sevgili Aytül, bir blogger olarak tanımaktan mutlu olduğum ve blog dünyasında iyi ki var dediğim insanlardan. Tiyatroya olan sevgisi ona biraz daha yakınlık duymamın nedenlerinden biri olabilir. Ancak yazılarını okuduğunuz zaman, keyifle okunan, uğramaktan pişmanlık duymayacağınız nezih bir blog olduğunu göreceksiniz.

ayna hikayesi-aytül örcün
Sevgili Aytül bloğunda birbirinden güzel yazıları, şiirleri, anıları ve deneyimleriyle eminim sizi en güzel şekilde karşılayacak...


blog tavsiyelerim
Daha önce konuk ettiğim blogların listesini görmek isterseniz buraya tıklayınız :)

12/YORUM GÖNDER / YORUM

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bende seviyorum Aytül'ün blogunu. İsmi de çok anlamlı "Ayna Hikayesi".

  YanıtlayınSil
 2. Ne güzel bir tanıtım... bilmiyordum, şimdi inceleyeceğim. Teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 3. Yazılarını keyifle okuduğum bir blog kendileri:) Emeğinize sağlık...

  YanıtlayınSil
 4. ��❤❤❤
  Güne mutlu başladım senin sayende.
  İnsanın insanı tanışmadan da tanıyıp sevebileceğine bir kez daha inandım.Çehov'un dediği gibi; "bütün kalbimle,tutkuyla inanıyorum."��❤
  Deryacım çok çok teşekkür ederim canım arkadaşım.Iyi ki aynamız olan bloglarımız var ve vesile oldular candaşlığımıza.Kocaman sevgilerimle deli kız, dost Derya ❤❤❤������

  YanıtlayınSil
 5. çok güzel bir blog teşekkürler canım

  YanıtlayınSil
 6. Ayna Hikayesi yani sevgili Aytül çoktandır takibimde olan, keyifle okuduğum bir blog arkadaşım. Ne güzel tanıtmışsın, emeğine sağlık. Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 7. Ne kadar özel bir giriş yapmışsınız. Dostça ve Çehov'un okumaya bıkmadığım Vanya Dayı sahnesinden güzel bir girizgahla. Ben de duygudaşım sizinle. Ayna Hikayesi bloğunun sahibi Aytül Örcün'ün hayallerini gerçekleştiriyor olmasından mutluluk duyuyorum.

  Mesafelerin ardındaki gönül duygudaşlığı tüm engelleri yıkar kanımca. Paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlayınSil
 8. Ayna Hikâyesi bloğunun sahibesi, pırıl pırıl bir hanımdır. Hassas ruhlu olması onu yazacağı güncel mevzularda engellemez, çok donanımlı bir yazardır. Seçimin için kutluyor, ikinize de sevgilerimi gönderiyorum :)

  YanıtlayınSil
 9. Aytül'ü sevmemek mümkün mü?Ben de kendime çok yakın hissediyorum.Kalemi de oldukça kuvvetli.Daha sık yazarsa daha mutlu oluruz :) Her ikinizi de sevgiyle kucaklıyorum :)

  YanıtlayınSil
 10. Sevgili Aytül'ün blogunu okumayı ben de seviyorum. İyi ki yazıyor dediklerimden ♥

  YanıtlayınSil
 11. Oooo Aytül çok tatlı ben de çok seviyorum tıpkı seni ilk okuduğum da sevdiğim gibi Yazdıklarını okudukça hep yakınımda olduğunu hiissettiğim güzel insanlardan biri.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski