Of Pof Deneyimim Ve İzlenimlerim


Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Of Pof sitesine yazar olarak kaydoldum. İlgim olan çeşitli konularda 11 yazım yayınlandı. Yazıları hazırlarken de, orada yayınlanmış halini okurken de çok keyif aldım. Of pof keyifli yazılar, magazin yazıları, bilgilendirici ama aynı zamanda okuru çıkmayacak yazılar barındıran geniş yelpazesi bir site. Aslında izlenimlerini daha önce yazacaktım ama yurtdışında yaşadığım için ödemede sorun oldu ve sonuçlanmasını bekledim. PayPal hesabım Türk Lirası kabul etmeyince mesaj yazdım ve durumu anlattım. Sayın Atilla Yurtseven bizzat benimle iletişime geçerek ödemeyi kendi hesabından yaptığını bildirdi. Küçük bir miktar için bile bu kadar titizlikle uğraşılması benim için çok pozitif bir konu oldu. Bu aralar bloglarımla uğraşmaktan yazı gönderemesem de, çalışmayı tercih edeceğim sitelerden olduğunu söyleyebilirim. Vaktiniz ve yazacak eğlenceli konularınız varsa denemesini öneririm. Kazanılacak miktarlar büyük olmasa da yazdıklarının karşılığını almak insanı mutlu ediyor. Bir motivasyon kaynağı oluyor.
Bundan yaklaşık 15 yıl önce de internet sitelerine yazı yazarak para kazandığım oldu ve gerçekten o yıllarda iyi ödeme yapılıyordu. Oğlum bebekten uzunca bir süre evde bu sayede çalışma imkanı buldum. Yıllar sonra aynı imkanı kullanabilmek beni sevindirdi.
Siteye kayıt olmak çok kolay.
Önce Of pof.com' a girip yazar seçeneğini seçiyorsunuz.
Sonra açılan sayfadan, ister Facebook hesabınızla, ister posta adresinizle kaydoluyorsunuz. Yazıları nasıl yazacağınızdan yükleyeceğiniz resimlere kadar adım adım detaylı açıklamalar mevcut.
Uğramışken benim yazılarıma göz atmayı da unutmayın. http://ofpof.com/profil/deryanin-sporgunlugu

Not: Of pof sitesi artık yayında değildir.

12 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Hemen girip baktım profiline, ne kadar güzel yazıların varmış. Kalemine sağlık arkadaşım, bol bol kazan inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Vakit buldukça yazacağım. Beğenmene sevindim.

   Sil
 2. Bu gün okuduğum ikinci yazınız, ellerinize sağlık, daha çok okuyacağım yazılarınızı öyle görünüyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkür ederim. Haftada birkaç yazi yazmaya çalisiyorum. Ben de sizin lzetli tariflerinizi severek takip ediyorum.

   Sil
 3. Tam anlamıyla "yazacak ilgi çekici konularınız" varmış sizin :) Elinize, ilminize, kültürünüze sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel bir yorum çok tesekkür ederim.

   Sil
 4. Şöyle bir girip baktım ilgimi çekti. Geniş bir zamanda tekrar bakacagim. Çok İlginç başlıklarınız var söylemeden edemedim:) Paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tesekkür ederim. Garip garip konulari merak ediyorum iste.

   Sil
 5. Tebrikler..yeni yazilari bekliyoruz...👍🏼

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim. Ben de istiyorum. Zamanımı bir düzenlemem lazım.

  YanıtlaSil
 7. yazmayı seviyorsunuz yazdıklarınızda okunabiliyor tebrik ederim :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski