Irısh Hope - Kitap Tavsiyesi

Aeryn, İrlanda' nın Derrybridge köyünde bir kafe işleten teyzesine yardıma gider. Köye gelir gelmez tanıştığı Ronan Magee ile aralarında sürtüşmeli bir iletişim oluşur. Ancak zamanla bu nefret hisleri yerini romantik duygulara bırakır. 

Irish Hope, tam yaz okumalığı bir kitap. Ben bir de İrlanda' da geçen kitapları çok sevdiğim için keyifle okudum. Eğer Amazon kindle unlimited hesabınız varsa ücretsiz indirip okuyabilirsiniz. Ayrıca Audible üyeliği ile de ücretsiz dinlenebilir. Türkçe çevirisini bulamadım ama Almanca ve İngilizce olarak bulmak mümkün.

Yazar hakkında

Görsel amazon'dan alıntıdır.


Jo Berger mutlu sonları seviyor ve okuyucularını her zaman yeni, büyüleyici yerlere seyahat ettiriyor ve esprili, romantik aşk hikayeleriyle onları hayal etmeye, iç çekmeye ve gülmeye ikna ediyor. Eşsiz mizah anlayışı okuyucuları arasında oldukça popüler olan bir yazar.


Aşk romanı "Yaz Sonu Umudu" Kindle listelerinde ilk 1'e ulaştı. Onun yazdığı tüm Highlander romanları büyük başarı elde etti. Kitapları çok okunan yazarlardan biridir.

 Jo Berger'in romanları büyük aşk, yaşam sevgisi, mutluluk ve büyük duyguların yanı sıra drama, yanlış anlamalar ve şüphelerle de ilgilidir. Tabii ki her zaman  mutlu sonla biter. 

Jo Berger, Ren-Neckar metropol bölgesindeki Odenwald'ın kenarında cennet gibi küçük bir kasabada yaşıyor. İnternette aradığınızda John Berger veya Joe Berger olarak farklı yazarlar var karıştırmamak için ismi tam olarak yazmak gerekiyor:)


♥❤♡ WWW.JO-BERGER.COM/NEWSLETTER


www.jo-berger.com

Harry Hole Serisi Kitapları

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çok hoş, not aldım.. ben de yine bir kadın yazar Debbie Macomber' ın "Küçük Mucizeler Dükkanı" isimli kitabı okudum. Tavsiye ederim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanılmıyorsam o kitabı ben de okudum ama emin değilim 🤭

   Sil
 2. Ben bunu okuyabilirim:) Kitabı ilk kez burada gördüm ve beğendim:) Çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 3. İrlanda 🍀 yonca ile ilgili festivalleri varmış çok araştırmadım. Eğlenceli insanlar anladığım kadarı ile yazarda öyle ki mutlu sonlu kitapları var. Okursam kitabı yine yazarım. Teşekkürler 💙

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski