Günün Konugu-Sevginin Makyaj Defteri

blog tavsiyelerim

İnsanı gördüklerinden ibaret sayma,
göremediklerinde ara
İçidir hakikatin resmi,
dışı sadece bir manzara

Hz. Mevlana

Bugünkü kahve konuğum, arada blog ilişkimiz olsun olmasın; dost bildiğim insanlardan. Aslında Sevgi ile sohbetlerimiz blogla alakasız şeyler oluyor genelde. Spor, sağlık, hal hatır sorma gibi. Sevginin Makyaj Defteri blogun sahibesi sevgili Sevgi, gerçekten bu camiada tanıdığım en açık sözlü ve doğru bildiği uğruna çıkarını bile feda edebilecek kadınlardan. İyi ki tanımışım dediklerimden. Yıllar geçip de blog dünyasında tanıdığım arttıkça, değişmeyen, kıvırmayan, ilkelerine sahip çıkan ve dürüst insanların değerini daha çok anlıyorum. Ve arada karşılaştığım yanlış insanları eleye eleye doğruları farklı bir yere koyuyorum.

blog -blogger-

İyi bir insan olmasının dışında Sevgi' nin profesyonel çalışma şeklini de çok beğeniyorum. Bloguna gösterdiği titizlik, resimlerindeki profesyonelliği ve işini en iyi şekilde yapmak adına hep öğrenme çabası gerçekten saygı duyulası. Yıllardır kalıcı olmasının sırları bunlar olsa gerek. Doğru dürüst üretimi olmayıp her gün ben en eskiyim, ben en iyiyim diye bas bas bağırıp insanları bıktıranların aksine; gerçekten başarılı olan insanlar en mütevaziler oluyor.
Sizler Sevgiciğimin blogunu gezerken ben de kahvesini ikram edeyim😍😍😍


 • Burada konuk ettiğim arkadaşlarım asla bir seçim veya yarışma amaçlı değildir. En iyi blogger kimdir buna okur karar verir. Ben sadece sevdiğim, değer verdiğim arkadaşlarımı bloguma konuk ediyorum. Aslında hedefim haftada bir konuk ağırlamak, ama çoluklu çocuklu bir blog yazarı olarak biraz eksamalı da olsa bu yazı dizim devam edecek. Önümüzdeki zamanlarda da birbirinden değerli kahve konuklarım olacak. 

21 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Teşekkürler Derya. Takibe aldım :))

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim şekercim ben daha önce tanışmamışım hemen gidiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aa gercekten mi eski bloglardan o da 😊

   Sil
 3. Senin sayende yeni bir blog tanıma fırsatım oldu Derya’cım teşekkür ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgi özel bir insandir, tanismaya deger 😉

   Sil
 4. Yazın için cok tesekkur ederim beni hic kimse bu kadar isabetli anlayamamıştı.blog dünyasında iyiki tanıyıp gerçekten saygı duydugum nadir arkadaşlarımdansın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demek ki dogru tanimisim canim. Sen de benim icin özelsin.

   Sil
 5. Sevgi hanım değerli bir blogger arkadaşımızdır her ne kadar aramızda yanlış anlaşmalar olsa da artık konuşmasak da güzel fikirlere sahip,bloguna önem veren bir arkadaştır başarılarının devamını dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canim bu yorumuna cok mutlu oldum simdi. Anlasmazligimiz oldu demene ragmen, yorum yazman ve Sevginin iyi bir blog yazari oldugunu belirtmen bir cok kisiye ders olmali. Keske herkes bu kadar olgun olabilse. Aranizda ne oldu bilmiyorum ama ben ikinizi de ayri ayri seviyorum. Belki bu firsatla aradaki buzlar da erir 😍

   Sil
  2. Canim bir insanla anlasamadik diye kotulemek ancak kalitesiz insanlara yakisir ben hic sevmem oyle seyleri kimsenin hakkini yememek gerekir💖

   Sil
 6. uzun süredir görüşemesek de sevdiğim arkadaşlarımdan biridir Sevgi. Kayseri'deki etkinliğimde misafirlerim arasındaydı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu bilmek güzel canim, blog aleminde uzun soluklu dostluklar ender bulunuyor 😊

   Sil
 7. Sevdiğini söylemek çok güzel bir şey, o yüzden ben bu etkileşimleri değerli buluyorum. En altta küçük yazıyla belirttiğin gibi, bu bir kalite sıralaması vs. ile ilgili bir şey değil. Teşekkür ediyorum, yeni bloggerlar tanımak her zaman güzeldir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bu bölümü severek hazirliyorum. Blog yazmak bireysel bir is yaeismaya ihtiyacimiz yok. Herkesin blogu kendine özel.

   Sil
 8. Hemen takibe aldım Derya Hanım. Gerçekten güzel bilgiler varmış blogda. Teşekkürler sayenizde bir keyifli blog daha keşfettik.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgi blog dünyasinin ustalarindandir 😊

   Sil
 9. Senin vasıtanla biz de tanışmış oldum.Sosyal medyada da takip ediyorum.Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 10. Takip ettiğim güzel bloglardan. İkinize de çok teşekkürler canım :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski