Haftanın Bloğu ?Mim-haftanın bloğu
Bu haftanın bloğu yazısını bir türlü belirli bir gün yayınlayamıyorum geçen hafta da aynı şeyden yakınmışım. Bazen haftanın başlarında oluyor bazen sonlarında. İdare edin artık :)
Bu hafta seçtiğim blog, çok takdir ettiğim, kişisel çabasında elimden gelen her desteği vereceğimi bilmesini istediğim sevgili Araflı Şehrazat. Zamaninda spektrum içinde dogmus bir çocuğun annesi olarak, oğlunu toplumda bir birey olarak yetiştirmeye çalışması ve maalesef bu rahatsızlıklar ile savaşan ailelerin toplum tarafından itelenmesi ile savaşması, başka bu durumdaki ailelere yardımcı olacak etkinliklerle uğraşması ona saygı ve sevgi duymamı sağlayan nedenler. Biliyorum kendisinin mutlaka bloğunu duyurmak, öne çıkmak gibi çabaları yok ama eminim yer aldığı etkinlikleri duyurmakta destek olmamıza itirazı olmayacaktır.
Bloğum olarak ben de bu etkinlikleri duyurmak için elimden geleni yapacağım. Benim başımda yok gelene kadar gözümü kulağımı kapatayım demektense işin ucundan tutup yardımcı olmak bence en doğrusu.
Bloguna uğradığınızda mutlaka hikayesini okuyup daha yakından tanıyın ve lütfen etkinliklere destek verin. Bizlerin birçok insana ulaşma şansımız var etkinliklere dikkat çekmek bile önemli bir konu diye düşünüyorum. Kensisinin izniyle 2 Nisan' da birçok blogger arkadaşın yayınladığı, benim ne yazık ki geç haberim olan bildiriyi de yayınlıyorum bugün.36 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Gerçekten tebrikler..

  YanıtlaSil
 2. Nasıl duyarlı nasıl hassas birisin yaaa, hemen tanışmak isterim şehrazat ile haftanın hangi günü yayınladığından ziyade böyle bir niyeti paylaşmış olman en güzeli sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim sağol. Aslında elimizin altında olan imkanlar bunlar. Destek verilebileck o kadar çok proje var ki. Kendim gidemiyorsam en azından duyulmasında katkım olsun isterim.

   Sil
 3. Teşekkürler derya! Böylesine duyarlı bir anne ile tanışmak verdiği mücadeleye destek olmak isterim 😉
  Yalnız senin gibi idealist insan nasıl düzene oturtamadi, şaşırdım 😂😂😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korecim sorma çok yoğunum çok... İki oğlumun da okulunda veli temsilcisiyim annemiz yapar diye beni gönüllü yazmışlar. Yılda bir kez bi şey olur dediler okullar arası mekik dokuyorum iyi ki okullar bize yakın. E buna ev işi, spor, bahçe, çocukları ve de blogları da ekle :) Ay anlatırken daraldım :)

   Sil
 4. Böyle bir annenin her zaman elimden geldiği kadar yanında olurum :) Çok teşekkürler Derya ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim canım ilgin için.

   Sil
 5. Sevgili Derya,
  Çok teşekkür ederim. Erken tanı ve risk görür görmez alınan eğitim aksiyonu sayesinde resmi teşhisi duymadan spektrum dışına çıkmış bir çocuk annesi olarak, bu konuda farkındalığın artmasını tabii ki isterim. Eh, konu ilginizi çektiyse beklerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim canım bu güzel projelerden haberdar ettiğin için.

   Sil
 6. Çok yerinde bir seçim Derya'cığım.Anneye bu kutsal görevinde kolaylıklar diliyor, sevgilerimizi gönderiyoruz.

  YanıtlaSil
 7. Bende uğradım şimdi Araflı Şehrazat'a. Hoşgeldin postu çok hoş olmuş... 2 Nisan 2016 Ortak Yayın Yazısı – Otizm Eylem Planı Uygulansın! yazısını okudum. Uzun kalmam lazım orada. Paylaşım için teşekkürler Derya Hanım. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım ben de zaman zaman uğrayıp yazdıklarını hem ağlayıp hem gülerek okuyorum. Kalemi de çok akıcı yazdıklarını okumak keyifli.

   Sil
 8. paylaşım ve hassasiyetiniz için teşekkürler hemen bakacağım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Lerzan hanım. Bu güzel projelerş duyuralım çocuklar mutlu olsun.

   Sil
 9. Sayende keşfettim canım teşekkürler. Yalnız izleyici butonu olsaydı keşke izlemeye almak isterdim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım ben izlemiştim okuma listemde çıkıyor paylaşımlar sonradan kaldırdı sanırım.

   Sil
  2. Selamlar,
   Benim site wordpress olduğu için GFC yok. Bu nedenle sizin bloglarınızı takipte de sıkıntı yaşıyorum. Ama mail listesine girerek ya da sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz. Sizin mail listeniz varsa bana iletirseniz ben de üye olmak isterim. Çok teşekkürler.

   Sil
 10. İyi bir seçim olmuş. Ben de bakayım hemen

  YanıtlaSil
 11. canım gittim , teşekkürler.

  YanıtlaSil
 12. tebrikler bizde ışınlanalım :)

  YanıtlaSil
 13. Paylaşımınız için teşekkürler, hem sizi hemde Araflı Şehrazat'ı tanımış oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bloğunuzun linkini bulamadım eklerseniz sevinirim :)

   Sil
 14. hemen bakalım , teşekkürler :D

  YanıtlaSil
 15. hmm bilmiyordum iyi oldu artık takipteyim sıra bize gelir mi acep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii ki etkinliğe katılan her blogger her hafta yeni bir bloğu tanıtıyor. Siz de katılıp sevdiğiniz blogları tanıtabilirsiniz. Bu sayede birçok bilmediğimiz blog keşfettik. Sevgiler.

   Sil
 16. Ne kadar ince ruhlusunuz, teşekkür ederiz bizlere duyurduğunuz için :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski