23 Şub 2017

Engelsiz Renklerden Bir Duyuru

Blogger Hazır Tema
Engelsiz Renkler bloğunun sahibi Abdullah Tığ, tüm bloggerları ilgilendiren ve geçenlerde Sosyal Medya Kafe blogda yer alan hazır blog temaları ile ilgili konudaki düşünce ve duygularını bloğunda yazmış. Daha fazla bloggera ulaşması için bloğumda paylaşmamı rica etti. Direk yazıyı kopyalayıp yayınlamak yerine, onun bloğunda okuyabilmeniz için size link ekliyorum.
Abdullah beyin yazısını buradan okuyabilirsiniz.

8 yorum:

 1. Derya hanım, ilginiz ve duyurunuz için çok teşekkür ederim. Sibel hanımın,paylaşmış olduğu ücretsiz hazır tema konusu bizler için referans değerinde olduğunu düşünüyorum. Onun için blogumda bu sürece katkı olması amacı ile paylaştım.Sonra Sibel hanımın, paylaşmış olduğu konuların linklerini öğrenmek isteyen herkes ulaştırmaya çalıştım. Derya hanım, nazik ve duyarlı davranışınız bütün bloggerlara örnek olur Sibel hanımın, paylaşımlarını önem verip paylaşırlar.
  Saygılarımla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim ben de yeni yazimda linkleri paylastim zira temasini kendi yapmak isteyenlere cok faydali yazilar.

   Sil
 2. Derya abla Abdullah beyin paylaşımına blogunda yer verdiğin için teşekkür ederim.Böyle paylaşımları bir çok blogda görmeyi diliyorum.Blogger arkadaşlarımıza ve yeni gelecek olan Blogger arkadaşlarımıza faydalı olabilmek adına.Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sibelcim ben de senin linklerinden faydalandim. Çok güzel kaynak niteliginde yazilar. Tekrar tesekkür ederiz.

   Sil
 3. Hepinize teşekkürler 😊❤

  YanıtlaSil
 4. Paylaşım için teşekkürler. Uğradım bugün :))

  YanıtlaSil

Whatsapp Düğmesi yalnızca Mobil Cihazda çalışır

Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazın ve Enter Tuşuna Basın